Curriculum Vitae
Activitate parlamentară
2004-2008 (dep.)
inițiative legislative
întrebări și interpelări
luări de cuvânt în plen
votul electronic
declarație de avere
declarație de interese
 
Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 2004-2008 > Camera Deputaților > Tiberiu Bărbulețiu > Propuneri legislative Versiunea pentru printare

Tiberiu BĂRBULEȚIU
Propuneri legislative initiate în legislatura 2004-2008

Nr.
crt.
PL înregistrat la Titlu Stadiu
Camera
Deputatilor
Senat
1. 55/19.02.2007 L322/25.04.2007 Propunere legislativă privind înființarea, organizarea și funcționarea Autorității Naționale pentru Interceptarea Comunicațiilor respinsă
definitiv
2. 56/19.02.2007 L323/25.04.2007 Propunere legislativă "Legea securității naționale a României" respinsă
definitiv
3. 57/19.02.2007 L324/25.04.2007 Propunere legislativă privind activitatea de informații, contrainformații și de protecție respinsă
definitiv
4. 58/19.02.2007   Propunere legislativă privind statutul profesional și de carieră al ofițerilor de informații procedură legislativă încetată
5. 59/19.02.2007 L325/25.04.2007 Propunere legislativă privind organizarea și funcționarea Serviciului Român de Informații respinsă
definitiv
6. 60/19.02.2007 L326/25.04.2007 Propunere legislativă privind organizarea și funcționarea Serviciului de Informații Externe respinsă
definitiv
7. 98/03.03.2008 L800/06.11.2007 Propunere legislativă pentru modificarea și completarea art.10 din Legea nr. 50/1991 privind autorizarea executării lucrărilor de construcții, republicată, cu modificările și completările ulterioare respinsă
definitiv
8. 370/07.05.2007 L150/06.02.2007 Propunere legislativă privind reglementarea regimului juridic al unor bunuri imobile aflate în folosința unităților de cult Lege 239/2007
9. 524/03.09.2008 L269/22.04.2008 Propunere legislativă privind modificarea și completarea art.29 din Legea nr.1/2000 pentru reconstituirea dreptului de proprietate asupra terenurilor agricole și celor forestiere, solicitate potrivit prevederilor Legii fondului funciar nr.1/1991 și ale Legii nr.169/1997 Lege 261/2008
10. 609/24.09.2007 L250/27.03.2007 Proiect de Lege privind statutul ofițerilor de informații la comisii
11. 893/17.12.2007 L642/04.09.2007 Proiect de Lege pentru alegerea Camerei Deputaților și Senatului respins
definitiv
12. 931/04.12.2006 L662/05.09.2006 Propunere legislativă privind profesiile liberale respinsă
definitiv
13. BP490/19.05.2008 L524/03.09.2008 Propunere legislativă privind pentru completarea Anexei nr.2* la Legea nr.226/2006 privind încadrarea unor locuri de muncă în condiții speciale la Senat
14. BP891/15.10.2008 BP577/05.11.2008 Propunere legislativă privind modificarea Legii nr.295 din 28 iunie 2004 privind regimul armelor și munițiilor la Senat

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 16 octombrie 2018, 2:29
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro