Activitate parlamentară
1992-1996 (sen.)
inițiative legislative
luări de cuvânt în plen
 
Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 1992-1996 > Senatul > Traian-Ștefan Mocuța Versiunea pentru printare

Traian-Ștefan MOCUȚA
Sinteza activitatii parlamentare în legislatura 1992-1996

SENATOR
ales senator în circumscriptia electorala nr.30 PRAHOVA
data validarii: 25 aprilie 1994 - HS nr.15/1993

Formatiunea politica:
 
PDSR-Partidul Democrației Sociale din România

Grupul parlamentar:
Grupul parlamentar al Partidului Democrației Sociale din România 

Comisii permanente
Comisia pentru muncă, familie și protecție socială (din mar. 1995)
Comisia economică, industrii și servicii (sep. 1994 - mar. 1995)

Activitatea parlamentara în cifre:
Propuneri legislative initiate: 1

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 24 aprilie 2019, 22:48
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro