Activitate parlamentară
2004-2008 (sen.)
2000-2004 (sen.)
1996-2000 (sen.)
1992-1996 (sen.)
1990-1992 (sen.)
 
Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 1990-1992 > Senatul > Doru Ioan Tărăcilă Versiunea pentru printare

Doru Ioan TĂRĂCILĂ
Sinteza activitatii parlamentare în legislatura 1990-1992

SENATOR
ales senator în circumscriptia electorala nr.12 CĂLĂRAȘI
data validarii: 18 iunie 1990

Membru al Biroului Permanent
în sesiunea parlamentara:sep. - oct. 1992 - Chestor
 feb. - aug. 1992 
 iun. 1990 - feb. 1992 

Formatiunea politica:
 
FSN-Frontul Salvării Naționale

Grupul parlamentar:
Grupul parlamentar al Frontului Salvării Naționale 

Alte comisii
Comisia de validare

Grupuri de prietenie cu Parlamentele altor state:
 Grupul parlamentar de prietenie cu Regatul Belgiei 

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 18 decembrie 2018, 13:38
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro