Curriculum Vitae
Activitate parlamentară
2016-prezent (sen.)
2012-2016 (sen.)
2008-2012 (dep.)
2004-2008 (dep.)
2000-2004 (dep.)
inițiative legislative
comisii de mediere
întrebări și interpelări
luări de cuvânt în plen
declarație de avere
declarație de interese
1996-2000 (sen.)
1992-1996 (sen.)
 
Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 2000-2004 > Camera Deputaților > Cristian-Sorin Dumitrescu > comisii de mediere Versiunea pentru printare

Cristian-Sorin DUMITRESCU
Membru în comisiile de mediere ale urmatoarelor initiative legislative

Nr.
crt.
Numarul si data
înregistrarii
Titlu Stadiu
1. 202/11-03-2003  Proiect de Lege privind Statutul Corpului diplomatic și consular al României Lege 269/2003
2. 245/25-03-2003  Propunere legislativă pentru modificarea și completarea art.2 și art.3 din Legea nr.61/1991 pentru sancționarea faptelor de încălcare a unor norme de conviețuire socială, a ordinii și liniștii publice, republicată în M.Of., Partea 1, nr.387/18 august 2000 Lege 265/2004
3. 358/30-05-2003  Proiectul Legii Codului Penal Lege 301/2004
4. 457/20-09-2000  Proiect de Lege pentru aprobarea Ordonanței de urgență a Guvernului nr.133/2000 privind învățământul universitar și postuniversitar de stat cu taxă. Lege 441/2001
5. 737/10-12-2003  Proiect de Lege privind organizarea judiciară Lege 304/2004
6. 746/18-12-2003  Proiect de Lege privind statutul magistraților Lege 303/2004

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 17 octombrie 2018, 4:43
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro