Structuri parlamentare comune
Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 2008-2012 > Parlamentul României > Grupuri de prietenie > Thailanda Versiunea pentru printare

Grupul parlamentar de prietenie cu Regatul Thailanda

 Functia Nume si prenume Membru Grupdin data
1. Președinte Zătreanu Dan-Radu
din 26 iun. 2012
deputat PD-L 26 iun. 2012
2. Vicepreședinte Mocanu Adrian deputat PSD
3. Secretar Ghiveciu Marian deputat PSD
4. Membri Drăghici Mircea-Gheorghe deputat PSD
5.   Edler András György deputat UDMR
6.   Fenechiu Relu deputat PNL 30 mar. 2010
7.   Popoviciu Alin Augustin Florin deputat PD-L
8.   Rasaliu Marian Iulian senator PD-L
9.   Rotaru Ion senator PSD
10.   Știrbu Gigel-Sorinel deputat PNL 30 mar. 2010

Fosti membri ai grupului:

  Nume si prenume Membru Gruppâna în data
1. Iftime Dragoș-Adrian deputat PD-L 15 mar. 2012

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 15 august 2018, 0:03
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro