Structuri parlamentare comune
Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 1996-2000 > Parlamentul României > Grupuri de prietenie > Armenia Versiunea pentru printare

Grupul parlamentar de prietenie cu Republica Armenia

 Functia Nume si prenume Membru Grupdin data
1. Președinte Pambuccian Varujan
din 5 mai 1998
deputat Minoritati 5 mai 1998
2. Vicepreședinte Vosganian Varujan
din 5 mai 1998
senator PNȚCD 5 mai 1998
3. Secretar Lari-Iorga Leonida
din 5 mai 1998
deputat PRM 5 mai 1998
4. Membri Barbaresso Emanoil-Dan deputat PNȚCD 5 mai 1998
5.   Bejinariu Petru deputat PDSR 5 mai 1998
6.   Chichișan Miron deputat PUNR 5 mai 1998
7.   Decuseară Jean deputat PNL 5 mai 1998
8.   Matetovici Mihai senator PDSR 5 mai 1998
9.   Prahase Ioan Mircea senator PD 16 feb. 1999
10.   Székely Ervin-Zoltan deputat UDMR 5 mai 1998

Fosti membri ai grupului:

  Nume si prenume Membru Grupdin datapâna în data
1. Ciupe Aurel Liviu senator PD 5 mai 1998 18 iun. 1998

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București luni, 20 august 2018, 1:52
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro