Structuri parlamentare comune
Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 2008-2012 > Parlamentul României > Grupuri de prietenie > Belgia Versiunea pentru printare

Grupul parlamentar de prietenie cu Regatul Belgiei

 Functia Nume si prenume Membru Grupdin data
1. Președinte Mang Ioan senator PSD
2. Vicepreședinte Márton Árpád-Francisc deputat UDMR
3. Secretar Pintilie Vasile senator PD-L
4. Membri Bașa Petru senator PD-L
5.   Boitan Minerva senator PNL 30 mar. 2010
6.   Bot Octavian deputat PNL
7.   Dobre Cristina Elena deputat PD-L 30 mar. 2010
8.   Dușa Mircea deputat PSD
9.   Gabor Gheorghe deputat PNL 30 mar. 2010
10.   Gospodaru Gabriel-Dan deputat PD-L
11.   Holban Titi deputat PNL 30 mar. 2010
12.   Hrebenciuc Viorel deputat PSD
13.   Kötő Iosif deputat UDMR
14.   Leșe Doru Brașoan deputat PNL
15.   Lup Silvestru Mircea deputat PSD
16.   Morega Dan Ilie deputat - 30 mar. 2010
17.   Udriștoiu Tudor senator PD-L

Fosti membri ai grupului:

  Nume si prenume Membru Gruppâna în data
1. Cindrea Ioan deputat PSD 28 iun. 2012
2. Giurgiu Mircia deputat PSD 30 mar. 2010
3. Năstase Adrian deputat PSD 20 iun. 2012
4. Vasilescu Lia Olguța senator PSD 29 iun. 2012

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 12 decembrie 2018, 21:24
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro