Structuri parlamentare comune
Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 2012-2016 > Parlamentul României > Grupuri de prietenie > Belgia Versiunea pentru printare

Grupul parlamentar de prietenie cu Regatul Belgiei

 Functia Nume si prenume Membru Grupdin data
1. Președinte Dușa Mircea deputat PSD
2. Vicepreședinte Anușca Roxana-Florentina deputat PNL
3. Secretar Andronescu Ecaterina senator PSD
4. Membri Bogdănici Camelia-Margareta deputat UNPR 16 iun. 2014
5.   Ciuhodaru Tudor deputat PSD
6.   Dalca Ștefan-Petru deputat ALDE 16 iun. 2014
7.   Dobrinescu Traian deputat PNL 10 dec. 2013
8.   Dumbrăvanu Paul deputat PNL
9.   Emacu Gheorghe deputat UNPR
10.   Geoană Mircea Dan senator -
11.   Grigoraș Viorel senator PNL
12.   Ionescu Aurelian deputat ALDE
13.   Márton Árpád-Francisc deputat UDMR
14.   Petrea Dorin Silviu deputat PSD
15.   Podașcă Gabriela-Maria deputat PSD
16.   Popa Nicolae-Vlad senator PNL
17.   Urcan Ionaș-Florin deputat PNL

Fosti membri ai grupului:

  Nume si prenume Membru Gruppâna în data
1. Adam Ioan deputat PSD 19 ian. 2015
2. Ciolacu Ion-Marcel deputat PSD 19 dec. 2016
3. Codîrlă Liviu deputat PSD 16 iun. 2014
4. Silaghi Ovidiu Ioan deputat PNL 3 sep. 2013
5. Popescu Florin Aurelian deputat - 16 iun. 2014
6. Secășan Iosif senator - 8 apr. 2014

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 12 decembrie 2017, 12:05
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro