Structuri parlamentare comune
Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 2004-2008 > Parlamentul României > Grupuri de prietenie > UNESCO Versiunea pentru printare

Grupul parlamentar de prietenie cu UNESCO

Fosti membri ai biroului grupului:

 Functia Nume si prenume Membru Grup
1. Președinte Mălaimare Mihai Adrian
din 27 mai 2005 - până în 19 mar. 2008
deputat PNL
2.   Nicolăescu Gheorghe-Eugen
până în 27 mai 2005
deputat PNL
3. Vicepreședinte Mihăescu Eugen
până în 19 mar. 2008
senator PRM
4. Secretar Popa Aron Ioan
până în 19 mar. 2008
senator PNL

Fosti membri ai grupului:

  Nume si prenume Membru Grupdin datapâna în data
1. Drețcanu Doina Micșunica deputat PSD 19 mar. 2008
2. Nedelcu Gabriela deputat PSD 19 mar. 2008
3. Rusu Mihaela Adriana deputat PSD 19 mar. 2008
4. Toma Florentina Marilena deputat PSD 19 mar. 2008
5. Calimente Mihăiță deputat PNL 3 apr. 2007 19 mar. 2008
6. Ifrim Mircea deputat PNL 19 mar. 2008
7. Iorgovan Antonie senator PSD 4 oct. 2007
8. Mălaimare Mihai Adrian deputat PNL 19 mar. 2008
9. Mărășescu Nicolae senator PSD 19 mar. 2008 19 mar. 2008
10. Nicolăescu Gheorghe-Eugen deputat PNL 19 mar. 2008
11. Rebreanu Nora Cecilia senator PSD 19 mar. 2008 19 mar. 2008
12. Țicău Silvia Adriana senator PSD 3 dec. 2007
13. Uioreanu Horea-Dorin deputat PNL 19 mar. 2008
14. Mihăescu Eugen senator PRM 19 mar. 2008
15. Iacob Ridzi Monica Maria deputat PD-L 30 noi. 2007
16. Ionescu Daniel deputat PD-L 19 mar. 2008
17. Pardău Dumitru deputat PD-L 3 apr. 2007
18. Străchinaru Petre deputat PD-L 19 mar. 2008
19. Șerbănescu Verginia senator PD-L 19 mar. 2008
20. Tudor Constantin deputat PD-L 19 mar. 2008
21. Toró Tiberiu deputat UDMR 19 mar. 2008
22. Firczak Gheorghe deputat Minoritati 19 mar. 2008
23. Popa Aron Ioan senator PNL 19 mar. 2008
24. Duca Viorel Senior senator - 19 mar. 2008 19 mar. 2008

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 25 aprilie 2018, 13:08
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro