Structuri parlamentare comune
Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 1996-2000 > Parlamentul României > Grupuri de prietenie > Italia Versiunea pentru printare

Grupul parlamentar de prietenie cu Republica Italiană

 Functia Nume si prenume Membru Grupdin data
1. Președinte Popescu Dan Ioan
din 21 feb. 1997
deputat PDSR 21 feb. 1997
2. Vicepreședinte Cunescu Sergiu
din 21 feb. 1997
deputat USD-PSDR 21 feb. 1997
3. Secretar Ruse Corneliu Constantin
din 21 feb. 1997
deputat USD-PD 21 feb. 1997
4. Membri Aferăriței Constantin deputat PNȚCD 21 feb. 1997
5.   Antonescu George Crin Laurențiu deputat PNL 21 feb. 1997
6.   Ariton Gheorghe deputat PRM 21 feb. 1997
7.   Corâci Ioan Cezar deputat - 21 feb. 1997
8.   Dan Marțian deputat PDSR 21 feb. 1997
9.   Dide Nicolae senator PD 21 feb. 1997
10.   Dumitrescu Marilena deputat Minoritati 21 feb. 1997
11.   Gavaliugov Corneliu Dorin senator PD 21 feb. 1997
12.   Iorgulescu Adrian deputat PNȚCD 21 feb. 1997
13.   Macarie Sergiu deputat PNȚCD 21 feb. 1997
14.   Moisin Ioan senator PNȚCD 21 feb. 1997
15.   Moldoveanu Eugenia deputat PDSR 21 feb. 1997
16.   Ninosu Petre senator PDSR 21 feb. 1997
17.   Sirețeanu Mihail deputat PDSR 21 feb. 1997
18.   Sonea Ioan deputat PRM 21 feb. 1997

Fosti membri ai grupului:

  Nume si prenume Membru Grupdin datapâna în data
1. Ulici Laurentiu senator PNȚCD 21 feb. 1997 17 noi. 2000
2. Kozsokár Gábor senator UDMR 21 feb. 1997 3 sep. 1998

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 20 martie 2019, 17:43
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro