Structuri parlamentare comune
Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 2004-2008 > Parlamentul României > Grupuri de prietenie > Spania Versiunea pentru printare

Grupul parlamentar de prietenie cu Regatul Spaniei

 Functia Nume si prenume Membru Grupdin data
1. Președinte Morțun Alexandru Ioan senator PNL
2. Vicepreședinte Dumitriu Mihai deputat PSD
3. Secretar Vasilescu Gavrilă senator PC 20 iun. 2007
4. Membri Adomnicăi Mirela Elena deputat PSD
5.   Avram Dumitru deputat PRM
6.   Cazacu Cornelia senator PD-L
7.   Călin Ion deputat PSD
8.   Ciucă Liviu-Bogdan deputat PC
9.   Daea Petre senator PSD
10.   Dragomir Gheorghe deputat PNL
11.   Gvozdenovici Slavomir deputat Minoritati
12.   Liga Dănuț deputat PD-L
13.   Mănescu Rareș Șerban deputat PNL 3 apr. 2007
14.   Moisuc Viorica Georgeta Pompilia senator PRM
15.   Motreanu Dan-Ștefan deputat PNL
16.   Sârbu Ilie senator PSD

Fosti membri ai biroului grupului:

 Functia Nume si prenume Membru Grup
1. Secretar Gheorghe Constantin
până în 20 iun. 2007
senator PD-L

Fosti membri ai grupului:

  Nume si prenume Membru Grupdin datapâna în data
1. Sârbu Daciana Octavia deputat PSD 30 noi. 2007
2. Gheorghe Constantin senator PD-L 20 iun. 2007
3. Iustian Mircea Teodor deputat PD-L 3 apr. 2007
4. Olarean Aurel deputat PD-L 23 iun. 2008
5. Popp Cosmin Gabriel deputat PD-L 9 sep. 2008
6. Antal Árpád-András deputat UDMR 3 iul. 2008

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 12 decembrie 2018, 16:54
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro