Structuri parlamentare comune
Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 2004-2008 > Parlamentul României > Grupuri de prietenie > Algeria Versiunea pentru printare

Grupul Parlamentar de prietenie cu Republica Algeriană Democratică și Populară

 Functia Nume si prenume Membru Grupdin data
1. Președinte Nedelcu Gabriela deputat PSD
2. Vicepreședinte Strungă Emil deputat PNL
Secretar -
3. Membri Apostolache Mihai Cristian deputat PSD
4.   Bobeanu Răzvan-Petrică deputat PSD
5.   Cantaragiu Bogdan deputat PD-L
6.   Chiș Filonaș deputat PSD
7.   Dumitrescu Liana deputat Minoritati
8.   Glăvan Ștefan deputat PC
9.   Király Andrei-Gheorghe deputat UDMR
10.   Meleșcanu Teodor Viorel senator PNL
11.   Preda Cezar-Florin deputat PD-L
12.   Rușanu Dan Radu deputat PNL 3 apr. 2007
13.   Silistru Doina senator PSD
14.   Szekely Levente Csaba deputat UDMR

Fosti membri ai grupului:

  Nume si prenume Membru Grupdin datapâna în data
1. Bindea Liviu-Doru senator PRM 4 ian. 2006
2. Dinescu Valentin senator PRM 23 mar. 2006 12 ian. 2008
3. Pruteanu Vasile deputat PD-L 3 apr. 2007
4. Amet Aledin deputat Minoritati 16 oct. 2007

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București luni, 20 noiembrie 2017, 15:16
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro