Structuri parlamentare comune
Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 2012-2016 > Parlamentul României > Grupuri de prietenie > Danemarca Versiunea pentru printare

Grupul parlamentar de prietenie cu Regatul Danemarcei

 Functia Nume si prenume Membru Grupdin data
1. Președinte Bărbulescu Daniel-Ionuț deputat PSD
Vicepresedinte -
2. Secretar Palașcă Viorel deputat ALDE
3. Membri Avram Constantin deputat ALDE
4.   Borbély László deputat UDMR
5.   Bordeianu Dan deputat PSD 16 iun. 2014
6.   Cherecheș Florica deputat PNL
7.   Ciofu Tamara-Dorina deputat PSD
8.   Covaci Dorel deputat PSD
9.   Dascălu Constantin deputat PNL
10.   Dobrițoiu Corneliu senator PNL
11.   Marian Valer senator -
12.   Mazăre Alexandru senator PSD
13.   Nichita Cristina deputat PSD
14.   Niculescu Dumitru deputat UNPR
15.   Roșca Mircea deputat PNL 10 dec. 2013
16.   Stanciu Anghel deputat PSD
17.   Stoica Mihaela deputat -

Fosti membri ai grupului:

  Nume si prenume Membru Grupdin datapâna în data
1. Dumitru Ioana-Jenica deputat PSD 16 iun. 2014 1 iul. 2016
2. Rățoi Neculai deputat PSD 26 apr. 2016
3. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel deputat PNL 10 dec. 2013
4. Fenechiu Relu deputat PNL 30 ian. 2014
5. Ungureanu Mihai Răzvan senator PNL 1 iul. 2015
6. Hulea Ioan deputat UNPR 16 iun. 2014

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București vineri, 15 decembrie 2017, 13:54
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro