Structuri parlamentare comune
Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 2004-2008 > Parlamentul României > Grupuri de prietenie > Norvegia Versiunea pentru printare

Grupul parlamentar de prietenie cu Regatul Norvegiei

 Functia Nume si prenume Membru Grupdin data
1. Președinte Pascu Bogdan deputat PC
2. Vicepreședinte Popeangă Petre deputat PRM
3. Secretar Zamfir Gabriel Sorin deputat PNL
4. Membri Bentu Dumitru deputat PSD
5.   Blaga Vasile senator PD-L
6.   Buhăianu-Obuf Cătălin Ovidiu deputat PD-L
7.   Ciopraga Mircea deputat PNL
8.   Constantinescu Anca deputat PD-L
9.   Frâncu Emilian Valentin deputat PNL
10.   Iriza Marius deputat PRM
11.   Kelemen Atilla-Béla-László deputat UDMR
12.   Mohora Tudor deputat PSD
13.   Nassar Rodica deputat PSD
14.   Novolan Traian senator PSD
15.   Tănăsescu Dan Claudiu senator -
16.   Vasile Aurelia deputat PSD 5 dec. 2007

Fosti membri ai grupului:

  Nume si prenume Membru Gruppâna în data
1. Tănăsescu Mihai Nicolae deputat PSD 29 mai 2007
2. Crețu Ovidiu Teodor senator PSD 23 iun. 2008
3. Gonțea Ion deputat PD-L 14 iul. 2008
4. Pete Ștefan senator UDMR 13 oct. 2008
5. Popa Aron Ioan senator PNL 13 oct. 2008

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 11 decembrie 2018, 6:58
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro