Structuri parlamentare comune
Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 2008-2012 > Parlamentul României > Grupuri de prietenie > Norvegia Versiunea pentru printare

Grupul parlamentar de prietenie cu Regatul Norvegiei

 Functia Nume si prenume Membru Grupdin data
1. Președinte Necula Marius Gerard
din 12 iun. 2012
senator PD-L 12 iun. 2012
2. Vicepreședinte Spînu Teodor-Marius deputat PD-L
3. Secretar Rogin Marius deputat PD-L
4. Membri Bobeș Marin deputat PSD
5.   Chelaru Ioan senator PSD
6.   Donțu Mihai-Aurel deputat PNL 30 mar. 2010
7.   Farago Petru deputat UDMR
8.   Găină Mihăiță senator PSD
9.   Georgescu Filip deputat PSD
10.   Ghiță-Eftemie Stelian deputat PD-L
11.   Iancu Iulian deputat PSD
12.   Jolța Nicolae deputat PD-L 30 mar. 2010
13.   Máté András-Levente deputat UDMR
14.   Movilă Petru deputat PD-L
15.   Niță Mihai senator PNL
16.   Nosa Iuliu deputat PSD
17.   Postolachi Florin deputat PD-L
18.   Udriștoiu Tudor senator PD-L
19.   Varga Lucia-Ana deputat PNL 30 mar. 2010

Fosti membri ai biroului grupului:

 Functia Nume si prenume Membru Grup
1. Președinte Iordache Florin
până în 12 iun. 2012
deputat PSD

Fosti membri ai grupului:

  Nume si prenume Membru Grupdin datapâna în data
1. Chircu Doinița-Mariana deputat PD-L 30 mar. 2010
2. Iordache Florin deputat PSD 12 iun. 2012
3. Bîgiu Marian Cristinel senator PNL 30 mar. 2010 23 iun. 2012

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București duminică, 24 septembrie 2017, 0:50
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro