Structuri parlamentare comune
Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 2012-2016 > Parlamentul României > Grupuri de prietenie > Norvegia Versiunea pentru printare

Grupul parlamentar de prietenie cu Regatul Norvegiei

 Functia Nume si prenume Membru Grupdin data
1. Președinte Donțu Ovidiu Liviu senator PSD
2. Vicepreședinte Badea Viorel Riceard
din 16 iun. 2015
senator PNL 16 iun. 2015
3. Secretar Cristea Aurelia deputat PSD
4. Membri Blănariu Valentin deputat PSD
5.   Cadăr Leonard senator PSD
6.   Dumbrăvanu Paul deputat PNL
7.   Florea Damian deputat ALDE
8.   Ghișe Ioan senator PLC
9.   Guran Virgil deputat PNL
10.   Iancu Iulian deputat PSD
11.   Ionescu George deputat PNL
12.   Mocanu Victor senator -
13.   Nasta Nicolae senator PLC
14.   Nosa Iuliu deputat PSD
15.   Rădulescu Romeo deputat - 16 iun. 2014
16.   Stan Ioan deputat PSD
17.   Tiuch Cătălin deputat PSD
18.   Zaharcu Neviser deputat -

Fosti membri ai biroului grupului:

 Functia Nume si prenume Membru Grup
1. Vicepreședinte Dobra Dorin-Mircea
până în 16 iun. 2015
senator PNL

Fosti membri ai grupului:

  Nume si prenume Membru Gruppâna în data
1. Dobra Dorin-Mircea senator PNL 16 iun. 2015
2. Pataki Csaba senator UDMR 1 iul. 2016
3. Vreme Valerian deputat UNPR 16 iun. 2014
4. Blăjuț Viorel-Ionel deputat - 28 noi. 2016

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 18 septembrie 2018, 18:10
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro