Structuri parlamentare comune
Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 2004-2008 > Parlamentul României > Grupuri de prietenie > Olanda Versiunea pentru printare

Grupul parlamentar de prietenie cu Regatul Țărilor de Jos (Olanda)

 Functia Nume si prenume Membru Grupdin data
1. Președinte Păunescu Adrian senator PSD
2. Vicepreședinte Fekete Szabó Andras Levente senator UDMR
Secretar -
3. Membri Athanasiu Alexandru senator PSD
4.   Buda Ioan deputat PSD
5.   Manolescu Oana deputat Minoritati
6.   Merce Ilie deputat PRM
7.   Petrescu Ilie senator PC
8.   Ponta Victor-Viorel deputat PSD
9.   Pușcaș Vasile deputat PSD
10.   Rădoi Ovidiu senator PD-L
11.   Sandu Gabriel deputat PD-L
12.   Sasu Ion deputat PRM
13.   Țundrea Ioan deputat PC
14.   Zamfir Gabriel Sorin deputat PNL
15.   Zamfirescu Dan Dumitru deputat PRM

Fosti membri ai biroului grupului:

 Functia Nume si prenume Membru Grup
1. Secretar Nistoran Dorin-Liviu
până în 16 sep. 2008
deputat -

Fosti membri ai grupului:

  Nume si prenume Membru Grupdin datapâna în data
1. Corlățean Titus deputat PSD 20 dec. 2007
2. Semcu Adrian Emanuil deputat PNL 3 apr. 2007 8 iul. 2008
3. Man Mircea deputat PD-L 23 iun. 2008
4. Popescu Florin Aurelian deputat PD-L 3 apr. 2007
5. Antal Árpád-András deputat UDMR 3 iul. 2008
6. Nistoran Dorin-Liviu deputat - 16 sep. 2008

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București sâmbătă, 17 noiembrie 2018, 4:46
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro