Structuri parlamentare comune
Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 2004-2008 > Parlamentul României > Grupuri de prietenie > Serbia Versiunea pentru printare

Grupul parlamentar de prietenie cu Republica Serbia

 Functia Nume si prenume Membru Grupdin data
1. Președinte Iriza Marius
din 20 dec. 2005
deputat PRM 20 dec. 2005
2. Vicepreședinte Nedelcu Gabriela
din 23 mar. 2006
deputat PSD 23 mar. 2006
3. Secretar Gvozdenovici Slavomir deputat Minoritati
4. Membri Almăjanu Marin deputat PNL
5.   Almășan Liviu deputat PD-L
6.   Diaconescu Renică deputat PSD
7.   Dumitrescu Gheorghe-Viorel senator PRM
8.   Igaș Traian Constantin deputat PD-L
9.   Ivănescu Paula Maria senator PD-L
10.   Mărășescu Nicolae senator PSD 19 mar. 2008
11.   Micula Cătălin deputat PNL
12.   Mocioalcă Ion deputat PSD
13.   Morțun Alexandru Ioan senator PNL
14.   Oprea Gabriel deputat PSD
15.   Ursărescu Dorinel deputat PNL

Fosti membri ai biroului grupului:

 Functia Nume si prenume Membru Grup
1. Președinte Almășan Liviu
până în 20 dec. 2005
deputat PD-L
2. Vicepreședinte Mazăre Alexandru
până în 23 mar. 2006
deputat PSD

Fosti membri ai grupului:

  Nume si prenume Membru Gruppâna în data
1. Dan Iosif deputat PSD 5 dec. 2007
2. Mazăre Alexandru deputat PSD 23 mar. 2006
3. Iorgovan Antonie senator PSD 4 oct. 2007

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București joi, 21 martie 2019, 20:13
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro