Structuri parlamentare comune
Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 2012-2016 > Parlamentul României > Grupuri de prietenie > Serbia Versiunea pentru printare

Grupul parlamentar de prietenie cu Republica Serbia

 Functia Nume si prenume Membru Grupdin data
1. Președinte Ardelean Ben-Oni senator PNL
Vicepresedinte -
2. Secretar Stragea Sorin Constantin deputat PSD
3. Membri Cristian Horia deputat PNL
4.   Dobra Dorin-Mircea senator PNL 16 iun. 2015
5.   Gvozdenovici Slavomir deputat Minoritati
6.   Lazăr Sorin Constantin senator PSD
7.   Moisii Constantin deputat UNPR
8.   Oprea Mario-Ovidiu senator PNL
9.   Pârgaru Ion deputat PSD
10.   Suciu Matei senator PSD
11.   Șcheau Ion deputat PNL

Fosti membri ai grupului:

  Nume si prenume Membru Gruppâna în data
1. Adam Ioan deputat PSD 19 ian. 2015
2. Ciobanu Gheorghe deputat PSD 28 iul. 2015
3. Vlădoiu Aurel deputat PSD 27 iul. 2015
4. Badea Viorel Riceard senator PNL 16 iun. 2015
5. Stănișoară Mihai deputat ALDE 29 apr. 2015

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București luni, 20 august 2018, 19:44
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro