Structuri parlamentare comune
Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 1996-2000 > Parlamentul României > Grupuri de prietenie > Coreea Versiunea pentru printare

Grupul parlamentar de prietenie cu Republica Coreea

 Functia Nume si prenume Membru Grupdin data
1. Președinte Berciu Ion
din 24 noi. 1997
deputat PNȚCD 24 noi. 1997
2. Vicepreședinte Barde Tănase
din 21 feb. 1997
deputat PNȚCD 21 feb. 1997
3. Secretar Lazia Ion
din 21 feb. 1997
deputat PNL 21 feb. 1997
4. Membri Bădiceanu Nistor senator PNȚCD 21 feb. 1997
5.   Dîrstaru Dorin deputat - 21 feb. 1997
6.   Fenoghen Sevastian deputat Minoritati 21 feb. 1997
7.   Ilie Ștefan senator PD 21 feb. 1997
8.   Ionescu Nicolae deputat PUNR 21 feb. 1997
9.   Ivănescu Paula Maria deputat USD-PD 21 feb. 1997
10.   Juravlea Petru senator - 21 feb. 1997
11.   Muller Constantin senator PNL 21 feb. 1997
12.   Opriș Octavian senator PDSR 21 feb. 1997
13.   Petrescu Silviu deputat - 21 feb. 1997
14.   Predescu Ion senator PDSR 21 feb. 1997
15.   Radu Alexandru Dumitru deputat USD-PD 21 feb. 1997
16.   Ráduly Róbert Kálmán deputat UDMR 21 feb. 1997
17.   Sandu Dumitru deputat USD-PSDR 21 feb. 1997
18.   Udrea Florian deputat - 21 feb. 1997
19.   Vasilescu Nicolae deputat PRM 21 feb. 1997

Fosti membri ai biroului grupului:

 Functia Nume si prenume Membru Grupdin data
1. Președinte Georgescu Florin
din 21 feb. 1997 - până în 24 noi. 1997
deputat PDSR 21 feb. 1997

Fosti membri ai grupului:

  Nume si prenume Membru Grupdin datapâna în data
1. Georgescu Florin deputat PDSR 21 feb. 1997 24 noi. 1997
2. Georgescu Costin deputat PNL 21 feb. 1997 2 iun. 1997

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București joi, 2 aprilie 2020, 10:27
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro