Structuri parlamentare comune
Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 2008-2012 > Parlamentul României > Grupuri de prietenie > Coreea Versiunea pentru printare

Grupul parlamentar de prietenie cu Republica Coreea

 Functia Nume si prenume Membru Grupdin data
1. Președinte Bleotu Vasile deputat PSD
2. Vicepreședinte Gurzău Adrian deputat PD-L
3. Secretar Pál Árpád deputat UDMR
4. Membri Cionca-Arghir Iustin-Marinel deputat PD-L
5.   Cordoș Alexandru senator PSD
6.   Fekete Szabó Andras Levente senator UDMR
7.   Gabor Gheorghe deputat PNL 30 mar. 2010
8.   Holdiș Ioan deputat PD-L
9.   Iorguș Zanfir deputat PD-L
10.   Irimescu Mircea deputat PNL 30 mar. 2010
11.   Mardare Radu Cătălin senator PSD
12.   Mocanu Alexandru senator PD-L
13.   Nicolicea Eugen deputat Prog.
14.   Plăcintă Sorina Luminița senator PNL
15.   Rogin Marius deputat PD-L
16.   Roșca Lucreția deputat PSD
17.   Stroe Radu deputat PNL 30 mar. 2010
18.   Zgonea Valeriu Ștefan deputat PSD

Fosti membri ai grupului:

  Nume si prenume Membru Grupdin datapâna în data
1. Frâncu Emilian Valentin senator PNL 30 mar. 2010 29 iun. 2012
2. Soporan Vasile Filip deputat Prog. 28 feb. 2012

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București joi, 23 noiembrie 2017, 5:36
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro