Structuri parlamentare comune
Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 2004-2008 > Parlamentul României > Grupuri de prietenie > Slovenia Versiunea pentru printare

Grupul parlamentar de prietenie cu Republica Slovenia

 Functia Nume si prenume Membru Grupdin data
1. Președinte Miuțescu Gheorghe Adrian deputat PNL
2. Vicepreședinte Moisoiu Adrian
din 20 dec. 2005
deputat PRM 20 dec. 2005
3. Secretar Mocanu Vasile deputat PSD
4. Membri Ardelean Aurel senator PD-L
5.   Buda Daniel deputat PD-L 5 dec. 2007
6.   Cioroianu Adrian Mihai senator PNL
7.   Constantinescu Viorel deputat PD-L
8.   Daea Petre senator PSD
9.   Dumitru Ion deputat PSD
10.   Grigore Dan deputat PC
11.   Mardare Radu Cătălin senator PSD
12.   Matei Cătălin Lucian deputat PSD
13.   Mătușa Tudor deputat PRM
14.   Nedelcu Gabriela deputat PSD
15.   Nicolai Norica senator PNL
16.   Popa Cornel deputat PNL 3 apr. 2007
17.   Popescu Ionica Constanța deputat PC
18.   Szabó Károly Ferenc senator UDMR
19.   Toró Tiberiu deputat UDMR
20.   Vraciu Jan senator PD-L

Fosti membri ai biroului grupului:

 Functia Nume si prenume Membru Grup
1. Vicepreședinte Grigore Dan
până în 20 dec. 2005
deputat PC

Fosti membri ai grupului:

  Nume si prenume Membru Gruppâna în data
1. Raicu Romeo Marius deputat PD-L 22 mai 2007
2. Sandu Gabriel deputat PD-L 3 apr. 2007

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 12 decembrie 2018, 5:47
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro