Structuri parlamentare comune
Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 2004-2008 > Parlamentul României > Grupuri de prietenie > Slovacia Versiunea pentru printare

Grupul parlamentar de prietenie cu Republica Slovacă

 Functia Nume si prenume Membru Grupdin data
1. Președinte Barbu Gheorghe deputat PD-L
2. Vicepreședinte Merka Adrian-Miroslav deputat Minoritati
3. Secretar Seres Dénes deputat UDMR
4. Membri Bănicioiu Nicolae deputat PSD
5.   Boeriu Valeriu-Victor deputat PNL 3 apr. 2007
6.   Câmpeanu Radu Anton senator PNL
7.   Cliveti Minodora deputat PSD
8.   Dușa Mircea deputat PSD
9.   Găucan Constantin senator PRM
10.   Lefter Ioan-Silviu deputat PNL 19 mar. 2008
11.   Magheru Paul deputat PRM
12.   Micula Cătălin deputat PNL 3 apr. 2007
13.   Movilă Petru deputat PD-L
14.   Popescu Ionica Constanța deputat PC
15.   Rădoi Ion senator PSD
16.   Rus Ioan Aurel deputat PRM
17.   Soporan Vasile Filip deputat PSD
18.   Șter Sever senator PSD
19.   Știreanu Octavian deputat PSD

Fosti membri ai grupului:

  Nume si prenume Membru Gruppâna în data
1. Gheorghe Valeriu deputat PNL 6 noi. 2007
2. Ujeniuc Dragoș deputat PNL 3 apr. 2007
3. Paveliu Marian Sorin deputat PD-L 3 apr. 2007
4. Ioțcu Petru Nicolae senator - 25 iun. 2008

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București duminică, 24 iunie 2018, 4:45
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro