Structuri parlamentare comune
Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 2012-2016 > Parlamentul României > Grupuri de prietenie > Slovacia Versiunea pentru printare

Grupul parlamentar de prietenie cu Republica Slovacă

 Functia Nume si prenume Membru Grupdin data
1. Președinte Laza-Matiuța Liviu
din 16 iun. 2014
deputat PSD 16 iun. 2014
2. Vicepreședinte Pașcan Emil-Marius senator PNL
3. Secretar Ciubotaru Lucian-Manuel deputat PNL
4. Membri Anton Marin deputat PNL
5.   Baltă Mihai deputat PSD
6.   Bodea Cristian Petru senator PNL
7.   Bogdănici Camelia-Margareta deputat UNPR
8.   Coca Laurențiu Florian senator PSD
9.   Costoiu Mihnea Cosmin senator PSD 29 sep. 2014
10.   Dîrzu Ioan deputat PSD
11.   Dobra Dorin-Mircea senator PNL
12.   Dobre Mircea-Titus deputat PSD
13.   Grecea Maria deputat PNL
14.   Intotero Natalia-Elena deputat PSD
15.   Lazăr Sorin Constantin senator PSD
16.   Merka Adrian-Miroslav deputat Minoritati
17.   Seres Dénes deputat UDMR
18.   Tudorie Violeta deputat PSD

Fosti membri ai biroului grupului:

 Functia Nume si prenume Membru Grup
1. Președinte Bogdănici Camelia-Margareta
din 10 dec. 2013 - până în 16 iun. 2014
deputat UNPR

Fosti membri ai grupului:

  Nume si prenume Membru Gruppâna în data
1. Agrigoroaiei Ionel senator PSD 29 sep. 2014
2. Nistor Laurențiu deputat PSD 1 iul. 2016
3. Bot Octavian deputat ALDE 18 iul. 2015
4. Vizitiu Sergiu-Constantin deputat UNPR 10 dec. 2013

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București duminică, 22 octombrie 2017, 9:33
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro