Structuri parlamentare comune
Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 2004-2008 > Parlamentul României > Grupuri de prietenie > Bulgaria Versiunea pentru printare

Grupul parlamentar de prietenie cu Republica Bulgaria

 Functia Nume si prenume Membru Grupdin data
1. Președinte Lefter Ioan-Silviu
din 19 mar. 2008
deputat PNL 19 mar. 2008
2. Vicepreședinte Stan Ion deputat PSD
3. Secretar Duțu Stelian deputat PD-L
4. Membri Asztalos Ferenc deputat UDMR
5.   Basgan Ion senator PNL
6.   Bobeș Marin senator PSD
7.   Canacheu Costică deputat PD-L
8.   Mălaimare Mihai Adrian deputat PNL
9.   Mihei Andrian-Sirojea deputat PNL
10.   Mircovici Niculae deputat Minoritati
11.   Mușetescu Tiberiu-Ovidiu deputat PSD
12.   Onaca Dorel-Constantin senator PD-L
13.   Purceld Octavian-Mircea deputat PRM
14.   Stănescu Cristian deputat PRM
15.   Stănoiu Rodica Mihaela senator PC
16.   Tărăcilă Doru Ioan senator PSD
17.   Uioreanu Horea-Dorin deputat PNL 3 apr. 2007

Fosti membri ai biroului grupului:

 Functia Nume si prenume Membru Grup
1. Președinte Gheorghe Valeriu
până în 6 noi. 2007
deputat PNL

Fosti membri ai grupului:

  Nume si prenume Membru Gruppâna în data
1. Dida Corneliu Ioan deputat PSD 15 ian. 2008
2. Sârbu Daciana Octavia deputat PSD 30 noi. 2007
3. Gheorghe Valeriu deputat PNL 6 noi. 2007
4. Palăr Ionel deputat PNL 24 iul. 2008
5. Hoinaru Marian deputat PD-L 3 apr. 2007

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 24 octombrie 2017, 1:19
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro