Structuri parlamentare comune
Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 1996-2000 > Parlamentul României > Grupuri de prietenie > Albania Versiunea pentru printare

Grupul parlamentar de prietenie cu Albania

 Functia Nume si prenume Membru Grupdin data
1. Președinte Honcescu Ion
din 21 feb. 1997
deputat PDSR 21 feb. 1997
2. Vicepreședinte Vetișanu Vasile
din 21 feb. 1997
deputat - 21 feb. 1997
3. Secretar Vida-Simiti Ioan
din 21 feb. 1997
deputat PNȚCD 21 feb. 1997
4. Membri Bădulescu Doru Laurian senator PDSR 21 feb. 1997
5.   Bălăeț Mitică deputat PRM 21 feb. 1997
6.   Brezniceanu Alexandru deputat USD-PD 21 feb. 1997
7.   Bujor Liviu deputat PNL 21 feb. 1997
8.   Dumitrașcu Gheorghe senator - 21 feb. 1997
9.   Ionescu Nicolae deputat PUNR 21 feb. 1997
10.   Manolescu Oana deputat Minoritati 21 feb. 1997
11.   Mihu Victor Traian deputat PDSR 21 feb. 1997
12.   Popescu Emil-Teodor deputat PNȚCD 21 feb. 1997
13.   Tamás Sándor deputat UDMR 21 feb. 1997

Fosti membri ai grupului:

  Nume si prenume Membru Grupdin datapâna în data
1. Nică Mihail deputat PNȚCD 21 feb. 1997 4 sep. 2000
2. Mazăre Radu Ștefan deputat - 21 feb. 1997 27 iun. 2000

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 24 aprilie 2019, 16:58
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro