Structuri parlamentare comune
Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 2004-2008 > Parlamentul României > Grupuri de prietenie > Cipru Versiunea pentru printare

Grupul parlamentar de prietenie cu Republica Cipru

 Functia Nume si prenume Membru Grupdin data
1. Președinte Dragomir Dumitru
din 18 dec. 2007
deputat - 18 dec. 2007
2. Vicepreședinte Rădoi Ovidiu senator PD-L
3. Secretar Vărgău Ion senator PSD
4. Membri Adomniței Cristian Mihai deputat PNL
5.   Băeșu George deputat PSD
6.   Frunda György senator UDMR
7.   Glăvan Ștefan deputat PC
8.   Ion Vasile senator PSD
9.   Jurcan Dorel senator PD-L
10.   Merce Ilie deputat PRM
11.   Mironescu Laurențiu deputat PD-L
12.   Niculescu Duvăz Bogdan Nicolae deputat PSD
13.   Petrescu Ilie senator PC 23 mar. 2006
14.   Strungă Emil deputat PNL 3 apr. 2007
15.   Toma Florentina Marilena deputat PSD
16.   Vasile Aurelia deputat PSD
17.   Verestóy Attila senator UDMR

Fosti membri ai biroului grupului:

 Functia Nume si prenume Membru Grup
1. Președinte Codîrlă Liviu
până în 18 dec. 2007
deputat PD-L

Fosti membri ai grupului:

  Nume si prenume Membru Grupdin datapâna în data
1. Semcu Adrian Emanuil deputat PNL 8 iul. 2008
2. Bindea Liviu-Doru senator PRM 4 ian. 2006
3. Andreica Romică deputat PD-L 3 apr. 2007
4. Codîrlă Liviu deputat PD-L 18 dec. 2007
5. Fotopolos Sotiris deputat Minoritati 5 aug. 2008
6. Nistoran Dorin-Liviu deputat - 16 sep. 2008

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 22 mai 2019, 23:37
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro