Structuri parlamentare comune
Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 1996-2000 > Parlamentul României > Grupuri de prietenie > Maroc Versiunea pentru printare

Grupul parlamentar de prietenie cu Regatul Maroc

 Functia Nume si prenume Membru Grupdin data
1. Președinte Văcaru Vasile
din 21 feb. 1997
senator PDSR 21 feb. 1997
2. Vicepreședinte Brezniceanu Alexandru
din 21 feb. 1997
deputat USD-PD 21 feb. 1997
3. Secretar Blejan Constantin
din 21 feb. 1997
senator PNL 21 feb. 1997
4. Membri Albu Alexandru deputat PDSR 21 feb. 1997
5.   Baban Ștefan deputat PRM 24 noi. 1997
6.   Cândea Vasile deputat PDSR 21 feb. 1997
7.   Ceaușescu Gheorghe Dan Nicolae deputat PNȚCD 21 feb. 1997
8.   Dobrescu Vasile senator PUNR 21 feb. 1997
9.   Iacob Elena deputat PNȚCD 21 feb. 1997
10.   Mátis Eugen deputat UDMR 21 feb. 1997

Fosti membri ai grupului:

  Nume si prenume Membru Grupdin datapâna în data
1. Năstase Toma deputat PRM 21 feb. 1997 11 iul. 1997

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București duminică, 19 mai 2019, 23:50
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro