Structuri parlamentare comune
Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 2008-2012 > Parlamentul României > Grupuri de prietenie > Pakistan Versiunea pentru printare

Grupul parlamentar de prietenie cu Republica Islamică Pakistan

 Functia Nume si prenume Membru Grupdin data
1. Președinte Palăr Ionel
din 30 mar. 2010
deputat PNL 30 mar. 2010
Vicepresedinte -
2. Secretar Florea Damian deputat PNL
3. Membri Burcău Doina deputat PSD 30 mar. 2010
4.   Chirvăsuță Laurențiu senator Prog.
5.   Oajdea Daniel Vasile deputat -
6.   Pirpiliu Ștefan Daniel deputat -
7.   Rădulescu Cristian senator PD-L
8.   Surpățeanu Mihai deputat PD-L

Fosti membri ai grupului:

  Nume si prenume Membru Grupdin datapâna în data
1. Macaleți Costică deputat PSD 2 noi. 2012
2. Țurcanu Florin deputat PNL 30 mar. 2010 15 iun. 2012

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București vineri, 24 noiembrie 2017, 20:35
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro