Structuri parlamentare comune
Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 1996-2000 > Parlamentul României > Grupuri de prietenie > Panama Versiunea pentru printare

Grupul parlamentar de prietenie cu Republica Panama

Ioan Ardelean
Ioan Ardelean
senator PUNR
Președinte
din 5 mai 1998
Alexandru Lăpușan
Alexandru Lăpușan
deputat PDSR
Vicepreședinte
din 5 mai 1998
George Șerban
George Șerban
deputat PNL
Secretar
din 5 mai 1998
Emilian Brânzan Florea Buga Paul Ghitiu Alexandru-Radu Timofte
Emilian Brânzan
senator PNL
membru
din 5 mai 1998
Florea Buga
deputat PRM
membru
din 5 mai 1998
Paul Ghitiu
senator PNȚCD
membru
din 5 mai 1998
Alexandru-Radu Timofte
senator PDSR
membru
din 5 mai 1998

Fosti membri ai grupului de prietenie

Ulpiu-Radu-Sabin Micle Traian Sabău Gábor Kozsokár
Ulpiu-Radu-Sabin Micle
deputat PNȚCD
din 5 mai 1998
până în 25 oct. 2000
Traian Sabău
deputat PDSR
din 5 mai 1998
până în 20 iun. 2000
Gábor Kozsokár
senator UDMR
din 5 mai 1998
până în 3 sep. 1998

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 24 octombrie 2018, 1:58
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro