Structuri parlamentare comune
Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 1996-2000 > Parlamentul României > Grupuri de prietenie > India Versiunea pentru printare

Grupul parlamentar de prietenie cu India

Francisc Bárány
Francisc Bárány
deputat UDMR
Președinte
din 21 feb. 1997
Costică Ciurtin
Costică Ciurtin
senator
Vicepreședinte
din 21 feb. 1997
Radu Liviu Bara Viorel Cataramă Vasile-Mircea Cazacu Teodor Câmpean
Radu Liviu Bara
deputat PDSR
membru
din 21 feb. 1997
Viorel Cataramă
senator
membru
din 21 feb. 1997
Vasile-Mircea Cazacu
deputat
membru
din 21 feb. 1997
Teodor Câmpean
senator PNȚCD
membru
din 21 feb. 1997
Mircea Ciumara Gavril Dejeu Paul Ghitiu Cazimir Benedict Ionescu
Mircea Ciumara
deputat PNȚCD
membru
din 21 feb. 1997
Gavril Dejeu
deputat PNȚCD
membru
din 21 feb. 1997
Paul Ghitiu
senator PNȚCD
membru
din 21 feb. 1997
Cazimir Benedict Ionescu
senator
membru
din 21 feb. 1997
Nicu Ioniță Aurel Miloș Petre Moldovan Nicolae Popa
Nicu Ioniță
deputat PDSR
membru
din 21 feb. 1997
Aurel Miloș
deputat USD-PD
membru
din 21 feb. 1997
Petre Moldovan
deputat USD-PSDR
membru
din 21 feb. 1997
Nicolae Popa
deputat
membru
din 21 feb. 1997
Virgil Popescu Elena Preda George Șerban Mădălin-Ștefan Voicu
Virgil Popescu
senator PDSR
membru
din 21 feb. 1997
Elena Preda
senator
membru
din 21 feb. 1997
George Șerban
deputat PNL
membru
din 21 feb. 1997
Mădălin-Ștefan Voicu
deputat Minoritati
membru
din 21 feb. 1997

Fosti membri ai biroului grupului de prietenie

Gheorghe Șerban
Gheorghe Șerban
deputat PNȚCD
Secretar
din 21 feb. 1997
până în 31 dec. 1998

Fosti membri ai grupului de prietenie

Gheorghe Șerban
Gheorghe Șerban
deputat PNȚCD
Ion Mînzînă
Ion Mînzînă
senator PRM
din 21 feb. 1997
până în 26 iun. 2000

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București joi, 26 aprilie 2018, 20:27
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro