Comisie permanentă

Număr membri: 11-25

Activitate parlamentară

Calendar lunar ședințeȘedințe: 2020 2019 2018 2017 2016 201 Documente: 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 2002 2001 2000 1999 1998 1997 Înreg.video: 2021

Vizualizare

Pagina cu fotografii

Activități

Comunicate de presa

Camera Deputaților

Legislatura 2016-2020

Comisia pentru sănătate și familie

Functia Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Buicu Corneliu-Florin PSD  
2. Vicepreședinți Roșca Lucreția PSD  
3.   Stamatian Vasile-Florin PNL  
4. Secretari Balint Liviu-Ioan
secretar din 28 oct. 2019
PNL  
5.   Dinu Cristina-Elena PSD  
6.   Vass Levente UDMR  
7. Membri Cherecheș Viorica PNL  
8.   Ciofu Tamara-Dorina PSD 20.03.2019
9.   Cobuz Maricela PSD  
10.   Dumitrache Ileana Cristina PSD 20.03.2019
11.   Gavrilescu Grațiela Leocadia PSD  
12.   Gavriliță Bianca - Miruna PSD  
13.   Holban Georgeta-Carmen PSD  
14.   Ioniță Antoneta PNL  
15.   Lupașcu Costel PSD 11.04.2017
16.   Movilă Petru PMP  

Fosti membri ai biroului comisiei

Functia Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al biroului
pâna în data
1. Vicepreședinți Ungureanu Emanuel-Dumitru USR  

Fosti membri ai comisiei

Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
pâna în data
1. Bănicioiu Nicolae PRO România 11.04.2017
2. Ciuhodaru Tudor PSD 13.06.2019
3. Pop Rareș Tudor USR 18.12.2020
4. Popescu Pavel PNL 19.09.2017
5. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD 09.12.2020
6. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR 18.12.2020