Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 01.07.2013 > 17:22 Versiunea pentru printare
Luni, 1 iulie 2013, ora 17:22

Subiect vot: Vot test
Centralizator:Total PSD PNL PDL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:249 114 64 18 12 12 11 11 7
- voturi pentru (DA):238 109 62 17 12 11 11 11 5
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - -
- abțineri:8 3 1 1 - 1 - - 2
- nu au votat:3 2 1 - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adam Ioan PSD DA
2. Adam Luminița-Pachel ND DA
3. Adăscăliței Constantin PSD DA
4. Alexe Costel PNL DA
5. Almăjanu Marin PNL DA
6. Amet Varol Minoritati DA
7. Andea Petru PSD DA
8. Andronache Gabriel PNL DA
9. Anton Marin PNL DA
10. Arsene Ionel PSD DA
11. Avram Constantin ALDE DA
12. Avram Marian PSD DA
13. Axente Ioan PSD -
14. Babuș Radu PSD DA
15. Balan Ioan PDL DA
16. Baltă Mihai PSD DA
17. Băișanu Ștefan-Alexandru PNL DA
18. Bărbulescu Daniel-Ionuț PSD DA
19. Bejinariu Eugen PSD DA
20. Benga Ioan PSD DA
21. Birchall Ana PSD DA
22. Bleotu Vasile PSD DA
23. Boboc Valentin Gabriel PSD Abținere
24. Bogdănici Camelia-Margareta PDL DA
25. Bónis István UDMR DA
26. Borbély László UDMR DA
27. Bordeianu Dan PNL DA
28. Bucura-Oprescu Simona PSD DA
29. Budurescu Daniel-Stamate PNL DA
30. Buican Cristian PNL DA
31. Calimente Mihăiță PNL DA
32. Calotă Florică Ică PNL DA
33. Canacheu Costică PDL DA
34. Călin Ion PSD DA
35. Căprar Dorel-Gheorghe PSD DA
36. Cătăniciu Steluța-Gustica PNL DA
37. Cernea Remus-Florinel - DA
38. Chebac Eugen ND DA
39. Cherecheș Florica PNL DA
40. Chiriță Dumitru PSD DA
41. Chirteș Ioan-Cristian PNL DA
42. Chirvăsuță Laurențiu PSD DA
43. Cioată Cezar ALDE DA
44. Ciobanu Gheorghe PSD DA
45. Ciocan Dan PSD DA
46. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
47. Ciolacu Ion-Marcel PSD DA
48. Ciubotaru Lucian-Manuel PNL DA
49. Ciucă Liviu-Bogdan ALDE DA
50. Ciurariu Florin PNL DA
51. Cocei Erland PNL DA
52. Codîrlă Liviu ND DA
53. Cosma Vlad-Alexandru PSD DA
54. Costin Gheorghe PNL DA
55. Covaci Dorel PSD DA
56. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL DA
57. Crăciunescu Grigore PNL DA
58. Cristea Aurelia PSD DA
59. Cristea Victor PSD DA
60. Cristian Horia PNL DA
61. Cseke Attila-Zoltán UDMR DA
62. Cupă Ion PNL DA
63. Cupșa Ioan PNL DA
64. Daea Petre PSD DA
65. Dalca Ștefan-Petru ND DA
66. Deaconu Mihai ND DA
67. Delureanu Virgil PSD DA
68. Diaconu Adrian-Nicolae ND DA
69. Diniță Ion ALDE DA
70. Dîrzu Ioan PSD DA
71. Dobre Mircea-Titus PSD DA
72. Dobrinescu Traian PNL DA
73. Dolineaschi Andrei PSD DA
74. Donțu Mihai-Aurel PNL DA
75. Dragomir Gheorghe PNL DA
76. Dragomir Viorel Marian PSD DA
77. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD DA
78. Drăgușanu Vasile-Cătălin ALDE DA
79. Dumitrache Ileana Cristina PSD DA
80. Dumitru Georgică ALDE DA
81. Dumitru Ioana-Jenica ND DA
82. Dumitru Ovidiu-Ioan - DA
83. Emacu Gheorghe PSD DA
84. Enea Constantin-Cosmin PNL DA
85. Eparu Ion PSD DA
86. Erdei Dolóczki István UDMR DA
87. Fejér László-Ődőn UDMR DA
88. Firczak Gheorghe Minoritati DA
89. Florea Damian ALDE DA
90. Florea Daniel PSD DA
91. Fonta Nuțu ND DA
92. Frăticiu Gheorghe PSD DA
93. Galan Constantin PNL Abținere
94. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
95. Gavrilescu Grațiela Leocadia PNL DA
96. Găină Mihăiță PSD DA
97. Gerea Andrei Dominic PNL DA
98. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
99. Ghiveciu Marian PSD DA
100. Gliga Vasile Ghiorghe PSD DA
101. Gorghiu Alina-Ștefania PNL DA
102. Grama Horia PSD DA
103. Grindeanu Sorin Mihai PSD DA
104. Grosaru Mircea Minoritati DA
105. Gudu Vasile PDL DA
106. Gunia Dragoș-Ionel PDL DA
107. Guran Virgil PNL DA
108. Gust Băloșin Florentin PSD DA
109. Hărău Eleonora-Carmen PNL -
110. Hellvig Eduard Raul PNL DA
111. Holban Titi PNL DA
112. Horga Vasile PNL DA
113. Hrebenciuc Viorel PSD DA
114. Iacoban Sorin-Avram PSD DA
115. Ialomițianu Gheorghe PDL DA
116. Iane Daniel PNL DA
117. Iane Ovidiu-Cristian PSD DA
118. Ibram Iusein Minoritati DA
119. Intotero Natalia-Elena PSD DA
120. Ionescu Aurelian ALDE DA
121. Ionescu George PDL DA
122. Iordache Florin PSD DA
123. Irimie Vicențiu-Mircea ALDE DA
124. Iriza Scarlat PSD DA
125. Ispir Raluca-Cristina PNL DA
126. Itu Cornel PSD DA
127. Kerekes Károly UDMR DA
128. Kereskényi Gábor UDMR DA
129. Khraibani Camelia PSD DA
130. Korodi Attila UDMR DA
131. Laza-Matiuța Liviu PDL DA
132. Lubanovici Mircea PDL DA
133. Lupu Mihai PNL DA
134. Manolache Marius PSD DA
135. Marcoci Vlad PSD Abținere
136. Marian Ion Cristinel - DA
137. Marin Gheorghe PSD DA
138. Marocico Ion Minoritati DA
139. Martin Eduard-Stelian PSD DA
140. Márton Árpád-Francisc UDMR Abținere
141. Máté András-Levente UDMR DA
142. Merka Adrian-Miroslav Minoritati DA
143. Mihai Aurelian - DA
144. Mihăilescu Ion-Bogdan PSD DA
145. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD DA
146. Mircovici Niculae Minoritati DA
147. Mironescu Răzvan Horia PNL DA
148. Mîrza Gavril PSD DA
149. Mocanu Vasile PSD DA
150. Mocioalcă Ion PSD Abținere
151. Mocioi Niculina ND DA
152. Moldovan Ioan ALDE DA
153. Motreanu Dan-Ștefan PNL DA
154. Moț Constantin-Stelian-Emil PSD DA
155. Movilă Petru PDL Abținere
156. Munteanu Ioan PSD DA
157. Murgu Neagu ND DA
158. Neacșu Marian PSD DA
159. Necula Cosmin PSD DA
160. Nica Nicolae-Ciprian PSD DA
161. Nichita Cristina PSD DA
162. Nicolae Alexandri PNL DA
163. Nicolicea Eugen PSD DA
164. Niculae Aurel PNL DA
165. Nistor Laurențiu PSD DA
166. Nistor Marioara ND DA
167. Niță Emil PSD DA
168. Nosa Iuliu PSD DA
169. Ochi Ion PSD DA
170. Oltean Ioan PDL DA
171. Oros Nechita-Adrian PNL DA
172. Palașcă Viorel PNL DA
173. Palăr Ionel PNL DA
174. Pană Adriana-Doina PSD DA
175. Pârgaru Ion PNL DA
176. Pâslaru Florin-Costin PSD DA
177. Peia Ninel PSD DA
178. Petric Octavian PSD DA
179. Pocora Cristina-Ancuța PNL DA
180. Podașcă Gabriela-Maria PSD DA
181. Pop Georgian PSD DA
182. Popa Octavian-Marius PNL DA
183. Popeangă Vasile PSD DA
184. Popescu Dumitru-Iulian PSD DA
185. Pușcaș Iacob - DA
186. Raețchi Ovidiu Alexandru ALDE DA
187. Răducanu Ion PSD DA
188. Rădulescu Cătălin-Marian PSD DA
189. Rădulescu Constantin PSD DA
190. Rădulescu Romeo PDL DA
191. Rățoi Neculai PSD DA
192. Resmeriță Cornel-Cristian PSD DA
193. Rizea Cristian PSD DA
194. Roman Gheorghe PSD DA
195. Roman Ioan Sorin PSD DA
196. Roman Petre PNL DA
197. Roman Victor PSD DA
198. Roșca Mircea PNL DA
199. Sava Andrei-Valentin PSD DA
200. Săpunaru Nini PNL DA
201. Săvoiu Ionuț-Cristian PSD DA
202. Scarlat George PNL DA
203. Seres Dénes UDMR DA
204. Simedru Dan Coriolan PNL DA
205. Simionescu Adrian Constantin PSD DA
206. Smarandache Miron Alexandru ND DA
207. Stanciu Zisu PSD DA
208. Stancu Ionel Minoritati DA
209. Stativă Irinel Ioan PSD DA
210. Stănescu Alexandru PSD DA
211. Stoica Ștefan-Bucur PDL DA
212. Stragea Sorin Constantin PSD DA
213. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
214. Surdu Raluca PNL DA
215. Szabó Ödön UDMR DA
216. Șcheau Ion - Abținere
217. Șimon Gheorghe PSD DA
218. Șoptică Costel PNL DA
219. Șova Lucian PSD DA
220. Ștefănescu Elena Cătălina PSD DA
221. Tămâian Ioan PNL DA
222. Tănase Răzvan-Ionuț - Abținere
223. Teju Sorin PNL DA
224. Teodorescu Cătălin-Florin PDL DA
225. Teodorescu Ioan Viorel PNL DA
226. Tîlvăr Angel PSD DA
227. Toader Mircea-Nicu PDL DA
228. Tocuț Dan-Laurențiu PNL DA
229. Tudorache Daniel PSD DA
230. Tudorie Violeta PSD DA
231. Tudose Mihai PSD DA
232. Turcan Raluca PDL DA
233. Țigăeru Roșca Laurențiu PNL DA
234. Țîmpău Radu Bogdan PNL DA
235. Udriște Gheorghe PDL DA
236. Uricec Eugen Constantin PSD DA
237. Ursărescu Dorinel PNL DA
238. Vainer Aurel Minoritati DA
239. Vasilescu Nicolae PSD -
240. Vladu Iulian PDL DA
241. Vlase Petru Gabriel PSD DA
242. Vlădoiu Aurel PSD DA
243. Voicu Mădălin-Ștefan PSD DA
244. Vulpescu Ioan PSD DA
245. Weber Mihai PSD DA
246. Zaharcu Neviser PSD DA
247. Zamfir Daniel-Cătălin PNL DA
248. Zgonea Valeriu Ștefan PSD DA
249. Zlati Radu PNL DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București luni, 12 noiembrie 2018, 19:38
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro