Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 05.11.2013 > 10:44 Versiunea pentru printare
Marți, 5 noiembrie 2013, ora 10:44

Subiect vot: Retrimitere la comisie
PL 561/2009 pentru modificarea Legii nr.448/2006 privind protecția și promovarea drepturilor persoanelor cu handicap
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PDL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:115 48 25 9 14 11 3 4 1
- voturi pentru (DA):113 48 24 9 13 11 3 4 1
- voturi împotrivă (NU):1 - - - 1 - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:1 - 1 - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adam Luminița-Pachel ND DA
2. Andronache Gabriel PNL DA
3. Avram Constantin ALDE DA
4. Baltă Mihai PSD DA
5. Bălan Ion PSD DA
6. Benga Ioan PSD DA
7. Birchall Ana PSD DA
8. Blănariu Valentin ND DA
9. Bode Lucian Nicolae PDL DA
10. Bogdănici Camelia-Margareta PDL DA
11. Boghicevici Claudia PDL DA
12. Bónis István UDMR DA
13. Budurescu Daniel-Stamate PNL DA
14. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
15. Burlacu Ștefan ND DA
16. Ciolacu Ion-Marcel PSD DA
17. Ciuhodaru Tudor ND NU
18. Costin Gheorghe PNL DA
19. Covaci Dorel PSD DA
20. Cristea Victor PSD DA
21. Cristian Horia PNL DA
22. Cseke Attila-Zoltán UDMR DA
23. Culețu Dănuț PDL DA
24. Cupă Ion PNL DA
25. Deaconu Mihai ND DA
26. Delureanu Virgil PSD DA
27. Diaconu Adrian-Nicolae ND DA
28. Dima Toader PSD DA
29. Dîrzu Ioan PSD DA
30. Doboș Anton PNL DA
31. Dobre Mircea-Titus PSD DA
32. Dobre Victor Paul PNL DA
33. Dolha Nechita-Stelian PNL DA
34. Donțu Mihai-Aurel PNL DA
35. Dragomir Gheorghe PNL -
36. Dragomir Maria ND DA
37. Drăghici Sonia-Maria PSD DA
38. Dumitru Ioana-Jenica ND DA
39. Emacu Gheorghe PSD DA
40. Eparu Ion PSD DA
41. Erdei Dolóczki István UDMR DA
42. Fejér László-Ődőn UDMR DA
43. Fenechiu Cătălin-Daniel ND DA
44. Frăticiu Gheorghe PSD DA
45. Galan Constantin PNL DA
46. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
47. Geantă Florian Daniel PDL DA
48. Gheorghe Tinel PDL DA
49. Gireadă Dumitru-Verginel PNL DA
50. Grama Horia PSD DA
51. Grecea Maria PNL DA
52. Grindeanu Sorin Mihai PSD DA
53. Guran Virgil PNL DA
54. Iacoban Sorin-Avram PSD DA
55. Irimie Vicențiu-Mircea ALDE DA
56. Ispir Raluca-Cristina PNL DA
57. Itu Cornel PSD DA
58. Kelemen Atilla-Béla-László UDMR DA
59. Kerekes Károly UDMR DA
60. Laza-Matiuța Liviu PDL DA
61. Marcoci Vlad PSD DA
62. Markó Attila-Gabor UDMR DA
63. Marocico Ion Minoritati DA
64. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
65. Máté András-Levente UDMR DA
66. Melinte Ion PSD DA
67. Mocioi Niculina ND DA
68. Moisii Constantin ND DA
69. Moldovan Ioan ALDE DA
70. Munteanu Ioan PSD DA
71. Murgu Neagu ND DA
72. Nassar Rodica PSD DA
73. Neacșu Marian PSD DA
74. Nichita Cristina PSD DA
75. Nicolae Alexandri PNL DA
76. Nicolae Florian PSD DA
77. Nicolicea Eugen PSD DA
78. Niculescu Dumitru ND DA
79. Nistor Marioara ND DA
80. Nosa Iuliu PSD DA
81. Ochi Ion PSD DA
82. Pâslaru Florin-Costin PSD DA
83. Petric Octavian PSD DA
84. Popeangă Vasile PSD DA
85. Raețchi Ovidiu Alexandru ALDE DA
86. Răducanu Ion PSD DA
87. Reuer Elena-Ramona PNL DA
88. Roman Cristian-Constantin PDL DA
89. Roman Petre PNL DA
90. Scutaru Adrian George PNL DA
91. Seres Dénes UDMR DA
92. Smarandache Miron Alexandru PSD DA
93. Stan Ion PSD DA
94. Stănescu Alexandru PSD DA
95. Steriu Valeriu-Andrei PSD DA
96. Stragea Sorin Constantin PSD DA
97. Szabó Ödön UDMR DA
98. Șcheau Ion PSD DA
99. Șimon Gheorghe PSD DA
100. Ștefan Viorel PSD DA
101. Știrbu Gigel-Sorinel PNL DA
102. Tămâian Ioan PNL DA
103. Teju Sorin PNL DA
104. Tîlvăr Angel PSD DA
105. Toader Mircea-Nicu PDL DA
106. Tocuț Dan-Laurențiu PNL DA
107. Traicu Rodin PSD DA
108. Tudorie Violeta PSD DA
109. Varga Vasile PNL DA
110. Vizitiu Sergiu-Constantin PSD DA
111. Vreme Valerian - DA
112. Zaharcu Neviser PSD DA
113. Zgonea Valeriu Ștefan PSD DA
114. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA
115. Zlati Radu PNL DA

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti joi, 28 octombrie 2021, 12:22
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro