Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 05.11.2013 > 10:46 Versiunea pentru printare
Marți, 5 noiembrie 2013, ora 10:46

Subiect vot: Retrimitere la comisie
PL 279/2013 pentru modificarea alin.(1) al art.3 din Legea nr.61/1993 privind alocația de stat pentru copii
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PDL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:124 52 29 9 14 11 3 4 2
- voturi pentru (DA):123 52 29 9 13 11 3 4 2
- voturi împotrivă (NU):1 - - - 1 - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adam Luminița-Pachel ND DA
2. Andronache Gabriel PNL DA
3. Avram Constantin ALDE DA
4. Baltă Mihai PSD DA
5. Bălan Ion PSD DA
6. Benga Ioan PSD DA
7. Birchall Ana PSD DA
8. Blănariu Valentin ND DA
9. Bogdănici Camelia-Margareta PDL DA
10. Boghicevici Claudia PDL DA
11. Bónis István UDMR DA
12. Budurescu Daniel-Stamate PNL DA
13. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
14. Burlacu Ștefan ND DA
15. Calimente Mihăiță PNL DA
16. Calotă Florică Ică PNL DA
17. Cătăniciu Steluța-Gustica PNL DA
18. Cherecheș Florica PNL DA
19. Chirteș Ioan-Cristian PNL DA
20. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
21. Ciolacu Ion-Marcel PSD DA
22. Ciuhodaru Tudor ND NU
23. Costin Gheorghe PNL DA
24. Covaci Dorel PSD DA
25. Cristea Victor PSD DA
26. Cristian Horia PNL DA
27. Cseke Attila-Zoltán UDMR DA
28. Culețu Dănuț PDL DA
29. Cupă Ion PNL DA
30. Deaconu Mihai ND DA
31. Delureanu Virgil PSD DA
32. Diaconu Adrian-Nicolae ND DA
33. Dima Toader PSD DA
34. Dîrzu Ioan PSD DA
35. Dobre Mircea-Titus PSD DA
36. Dobre Victor Paul PNL DA
37. Dolha Mircea PNL DA
38. Dolha Nechita-Stelian PNL DA
39. Donțu Mihai-Aurel PNL DA
40. Dragomir Gheorghe PNL DA
41. Dragomir Maria ND DA
42. Drăghici Sonia-Maria PSD DA
43. Dumitru Ioana-Jenica ND DA
44. Emacu Gheorghe PSD DA
45. Eparu Ion PSD DA
46. Erdei Dolóczki István UDMR DA
47. Fejér László-Ődőn UDMR DA
48. Fenechiu Cătălin-Daniel ND DA
49. Frăticiu Gheorghe PSD DA
50. Galan Constantin PNL DA
51. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
52. Geantă Florian Daniel PDL DA
53. Gheorghe Tinel PDL DA
54. Gireadă Dumitru-Verginel PNL DA
55. Grama Horia PSD DA
56. Grecea Maria PNL DA
57. Grindeanu Sorin Mihai PSD DA
58. Guran Virgil PNL DA
59. Iacoban Sorin-Avram PSD DA
60. Irimie Vicențiu-Mircea ALDE DA
61. Ispir Raluca-Cristina PNL DA
62. Itu Cornel PSD DA
63. Kelemen Atilla-Béla-László UDMR DA
64. Kerekes Károly UDMR DA
65. Laza-Matiuța Liviu PDL DA
66. Marcoci Vlad PSD DA
67. Markó Attila-Gabor UDMR DA
68. Marocico Ion Minoritati DA
69. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
70. Máté András-Levente UDMR DA
71. Melinte Ion PSD DA
72. Mocioi Niculina ND DA
73. Moisii Constantin ND DA
74. Moldovan Ioan ALDE DA
75. Munteanu Ioan PSD DA
76. Murgu Neagu ND DA
77. Nassar Rodica PSD DA
78. Neacșu Marian PSD DA
79. Negruț Clement - DA
80. Nica Nicolae-Ciprian PSD DA
81. Nichita Cristina PSD DA
82. Nicolae Alexandri PNL DA
83. Nicolae Florian PSD DA
84. Nicolicea Eugen PSD DA
85. Niculescu Dumitru ND DA
86. Nistor Marioara ND DA
87. Nosa Iuliu PSD DA
88. Ochi Ion PSD DA
89. Pâslaru Florin-Costin PSD DA
90. Popeangă Vasile PSD DA
91. Raețchi Ovidiu Alexandru ALDE DA
92. Răducanu Ion PSD DA
93. Reuer Elena-Ramona PNL DA
94. Roman Cristian-Constantin PDL DA
95. Roman Ioan Sorin PSD DA
96. Roman Petre PNL DA
97. Scutaru Adrian George PNL DA
98. Seres Dénes UDMR DA
99. Simionescu Adrian Constantin PSD DA
100. Smarandache Miron Alexandru PSD DA
101. Stan Ion PSD DA
102. Stănescu Alexandru PSD DA
103. Steriu Valeriu-Andrei PSD DA
104. Stragea Sorin Constantin PSD DA
105. Szabó Ödön UDMR DA
106. Șcheau Ion PSD DA
107. Șimon Gheorghe PSD DA
108. Șova Lucian PSD DA
109. Ștefan Viorel PSD DA
110. Știrbu Gigel-Sorinel PNL DA
111. Tămâian Ioan PNL DA
112. Tîlvăr Angel PSD DA
113. Toader Mircea-Nicu PDL DA
114. Tocuț Dan-Laurențiu PNL DA
115. Traicu Rodin PSD DA
116. Tudorie Violeta PSD DA
117. Varga Vasile PNL DA
118. Vizitiu Sergiu-Constantin PSD DA
119. Vladu Iulian PDL DA
120. Vreme Valerian - DA
121. Zaharcu Neviser PSD DA
122. Zgonea Valeriu Ștefan PSD DA
123. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA
124. Zlati Radu PNL DA

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti sâmbătă, 23 octombrie 2021, 4:16
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro