Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 05.11.2013 > 10:48 Versiunea pentru printare
Marți, 5 noiembrie 2013, ora 10:48

Subiect vot: Retrimitere la comisie
PL 331/2013 pentru modificarea și completarea art.8 din Legea nr.198/2008 privind serviciile consulare pentru care se percep taxe și nivelul taxelor consulare la misiunile diplomatice și oficiile consulare ale României în străinătate
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PDL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:130 51 32 12 14 11 4 4 2
- voturi pentru (DA):130 51 32 12 14 11 4 4 2
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adam Luminița-Pachel ND DA
2. Andronache Gabriel PNL DA
3. Avram Constantin ALDE DA
4. Baltă Mihai PSD DA
5. Bălan Ion PSD DA
6. Benga Ioan PSD DA
7. Birchall Ana PSD DA
8. Blănariu Valentin ND DA
9. Bogdănici Camelia-Margareta PDL DA
10. Boghicevici Claudia PDL DA
11. Bónis István UDMR DA
12. Budurescu Daniel-Stamate PNL DA
13. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
14. Burlacu Ștefan ND DA
15. Calimente Mihăiță PNL DA
16. Calotă Florică Ică PNL DA
17. Cătăniciu Steluța-Gustica PNL DA
18. Cherecheș Florica PNL DA
19. Chirteș Ioan-Cristian PNL DA
20. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
21. Ciolacu Ion-Marcel PSD DA
22. Ciuhodaru Tudor ND DA
23. Costin Gheorghe PNL DA
24. Covaci Dorel PSD DA
25. Cristea Victor PSD DA
26. Cristian Horia PNL DA
27. Cseke Attila-Zoltán UDMR DA
28. Culețu Dănuț PDL DA
29. Cupă Ion PNL DA
30. Deaconu Mihai ND DA
31. Delureanu Virgil PSD DA
32. Diaconu Adrian-Nicolae ND DA
33. Dima Toader PSD DA
34. Dîrzu Ioan PSD DA
35. Dobre Mircea-Titus PSD DA
36. Dobre Victor Paul PNL DA
37. Dolha Mircea PNL DA
38. Dolha Nechita-Stelian PNL DA
39. Donțu Mihai-Aurel PNL DA
40. Dragomir Gheorghe PNL DA
41. Dragomir Maria ND DA
42. Drăghici Sonia-Maria PSD DA
43. Dumitru Ioana-Jenica ND DA
44. Emacu Gheorghe PSD DA
45. Eparu Ion PSD DA
46. Erdei Dolóczki István UDMR DA
47. Fejér László-Ődőn UDMR DA
48. Fenechiu Cătălin-Daniel ND DA
49. Frăticiu Gheorghe PSD DA
50. Galan Constantin PNL DA
51. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
52. Geantă Florian Daniel PDL DA
53. Gheorghe Tinel PDL DA
54. Gireadă Dumitru-Verginel PNL DA
55. Grama Horia PSD DA
56. Grecea Maria PNL DA
57. Grindeanu Sorin Mihai PSD DA
58. Guran Virgil PNL DA
59. Harbuz Liviu PSD DA
60. Iacoban Sorin-Avram PSD DA
61. Irimie Vicențiu-Mircea ALDE DA
62. Ispir Raluca-Cristina PNL DA
63. Itu Cornel PSD DA
64. Kelemen Atilla-Béla-László UDMR DA
65. Kerekes Károly UDMR DA
66. Laza-Matiuța Liviu PDL DA
67. Marcoci Vlad PSD DA
68. Markó Attila-Gabor UDMR DA
69. Marocico Ion Minoritati DA
70. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
71. Máté András-Levente UDMR DA
72. Melinte Ion PSD DA
73. Mocioi Niculina ND DA
74. Moisii Constantin ND DA
75. Moldovan Ioan ALDE DA
76. Munteanu Ioan PSD DA
77. Murgu Neagu ND DA
78. Nassar Rodica PSD DA
79. Neacșu Marian PSD DA
80. Negruț Clement - DA
81. Nica Nicolae-Ciprian PSD DA
82. Nichita Cristina PSD DA
83. Nicolae Alexandri PNL DA
84. Nicolae Florian PSD DA
85. Niculae Aurel PNL DA
86. Niculescu Dumitru ND DA
87. Nistor Marioara ND DA
88. Nosa Iuliu PSD DA
89. Ochi Ion PSD DA
90. Pâslaru Florin-Costin PSD DA
91. Popeangă Vasile PSD DA
92. Popescu Dumitru-Iulian PSD DA
93. Preda Cezar-Florin PDL DA
94. Raețchi Ovidiu Alexandru ALDE DA
95. Răducanu Ion PSD DA
96. Reuer Elena-Ramona PNL DA
97. Roman Cristian-Constantin PDL DA
98. Roman Ioan Sorin PSD DA
99. Roman Petre PNL DA
100. Scutaru Adrian George PNL DA
101. Seres Dénes UDMR DA
102. Simionescu Adrian Constantin PSD DA
103. Smarandache Miron Alexandru PSD DA
104. Stan Ion PSD DA
105. Stănescu Alexandru PSD DA
106. Steriu Valeriu-Andrei PSD DA
107. Stoica Ștefan-Bucur PDL DA
108. Stragea Sorin Constantin PSD DA
109. Szabó Ödön UDMR DA
110. Șoptică Costel PNL DA
111. Șova Lucian PSD DA
112. Ștefan Viorel PSD DA
113. Știrbu Gigel-Sorinel PNL DA
114. Tămâian Ioan PNL DA
115. Teju Sorin PNL DA
116. Tîlvăr Angel PSD DA
117. Toader Mircea-Nicu PDL DA
118. Tocuț Dan-Laurențiu PNL DA
119. Traicu Rodin PSD DA
120. Tudorie Violeta PSD DA
121. Udriște Gheorghe PDL DA
122. Vainer Aurel Minoritati DA
123. Varga Vasile PNL DA
124. Vizitiu Sergiu-Constantin PSD DA
125. Vladu Iulian PDL DA
126. Vreme Valerian - DA
127. Zaharcu Neviser PSD DA
128. Zgonea Valeriu Ștefan PSD DA
129. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA
130. Zlati Radu PNL DA

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti duminică, 24 octombrie 2021, 1:48
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro