Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 05.11.2013 > 10:48 Versiunea pentru printare
Marți, 5 noiembrie 2013, ora 10:48

Subiect vot: Modificare program de lucru
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PDL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:131 51 33 12 14 12 3 4 2
- voturi pentru (DA):130 51 33 12 13 12 3 4 2
- voturi împotrivă (NU):1 - - - 1 - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adam Luminița-Pachel ND DA
2. Andronache Gabriel PNL DA
3. Antal István UDMR DA
4. Avram Constantin ALDE DA
5. Baltă Mihai PSD DA
6. Bălan Ion PSD DA
7. Benga Ioan PSD DA
8. Birchall Ana PSD DA
9. Blănariu Valentin ND DA
10. Bogdănici Camelia-Margareta PDL DA
11. Boghicevici Claudia PDL DA
12. Bónis István UDMR DA
13. Budurescu Daniel-Stamate PNL DA
14. Burlacu Ștefan ND DA
15. Calimente Mihăiță PNL DA
16. Calotă Florică Ică PNL DA
17. Cătăniciu Steluța-Gustica PNL DA
18. Cherecheș Florica PNL DA
19. Chirteș Ioan-Cristian PNL DA
20. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
21. Ciolacu Ion-Marcel PSD DA
22. Ciuhodaru Tudor ND NU
23. Costin Gheorghe PNL DA
24. Covaci Dorel PSD DA
25. Cristea Victor PSD DA
26. Cristian Horia PNL DA
27. Cseke Attila-Zoltán UDMR DA
28. Culețu Dănuț PDL DA
29. Cupă Ion PNL DA
30. Deaconu Mihai ND DA
31. Delureanu Virgil PSD DA
32. Diaconu Adrian-Nicolae ND DA
33. Dima Toader PSD DA
34. Dîrzu Ioan PSD DA
35. Doboș Anton PNL DA
36. Dobre Mircea-Titus PSD DA
37. Dobre Victor Paul PNL DA
38. Dolha Mircea PNL DA
39. Dolha Nechita-Stelian PNL DA
40. Donțu Mihai-Aurel PNL DA
41. Dragomir Gheorghe PNL DA
42. Dragomir Maria ND DA
43. Drăghici Sonia-Maria PSD DA
44. Dumitru Ioana-Jenica ND DA
45. Emacu Gheorghe PSD DA
46. Eparu Ion PSD DA
47. Erdei Dolóczki István UDMR DA
48. Fejér László-Ődőn UDMR DA
49. Fenechiu Cătălin-Daniel ND DA
50. Frăticiu Gheorghe PSD DA
51. Galan Constantin PNL DA
52. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
53. Geantă Florian Daniel PDL DA
54. Gheorghe Tinel PDL DA
55. Gireadă Dumitru-Verginel PNL DA
56. Grama Horia PSD DA
57. Grecea Maria PNL DA
58. Grindeanu Sorin Mihai PSD DA
59. Guran Virgil PNL DA
60. Harbuz Liviu PSD DA
61. Iacoban Sorin-Avram PSD DA
62. Irimie Vicențiu-Mircea ALDE DA
63. Ispir Raluca-Cristina PNL DA
64. Itu Cornel PSD DA
65. Kelemen Atilla-Béla-László UDMR DA
66. Kerekes Károly UDMR DA
67. Laza-Matiuța Liviu PDL DA
68. Marcoci Vlad PSD DA
69. Markó Attila-Gabor UDMR DA
70. Marocico Ion Minoritati DA
71. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
72. Máté András-Levente UDMR DA
73. Melinte Ion PSD DA
74. Mocioi Niculina ND DA
75. Moisii Constantin ND DA
76. Moldovan Ioan ALDE DA
77. Munteanu Ioan PSD DA
78. Murgu Neagu ND DA
79. Nassar Rodica PSD DA
80. Neacșu Marian PSD DA
81. Negruț Clement - DA
82. Nica Nicolae-Ciprian PSD DA
83. Nichita Cristina PSD DA
84. Nicolae Alexandri PNL DA
85. Nicolae Florian PSD DA
86. Niculae Aurel PNL DA
87. Niculescu Dumitru ND DA
88. Nistor Marioara ND DA
89. Nosa Iuliu PSD DA
90. Ochi Ion PSD DA
91. Pâslaru Florin-Costin PSD DA
92. Petric Octavian PSD DA
93. Popeangă Vasile PSD DA
94. Popescu Dumitru-Iulian PSD DA
95. Preda Cezar-Florin PDL DA
96. Raețchi Ovidiu Alexandru ALDE DA
97. Răducanu Ion PSD DA
98. Reuer Elena-Ramona PNL DA
99. Roman Cristian-Constantin PDL DA
100. Roman Ioan Sorin PSD DA
101. Roman Petre PNL DA
102. Scutaru Adrian George PNL DA
103. Seres Dénes UDMR DA
104. Simionescu Adrian Constantin PSD DA
105. Smarandache Miron Alexandru PSD DA
106. Stan Ion PSD DA
107. Stănescu Alexandru PSD DA
108. Steriu Valeriu-Andrei PSD DA
109. Stoica Ștefan-Bucur PDL DA
110. Stragea Sorin Constantin PSD DA
111. Szabó Ödön UDMR DA
112. Șimon Gheorghe PSD DA
113. Șoptică Costel PNL DA
114. Ștefan Viorel PSD DA
115. Știrbu Gigel-Sorinel PNL DA
116. Tămâian Ioan PNL DA
117. Teju Sorin PNL DA
118. Tîlvăr Angel PSD DA
119. Toader Mircea-Nicu PDL DA
120. Tocuț Dan-Laurențiu PNL DA
121. Traicu Rodin PSD DA
122. Tudorie Violeta PSD DA
123. Udriște Gheorghe PDL DA
124. Varga Vasile PNL DA
125. Vizitiu Sergiu-Constantin PSD DA
126. Vladu Iulian PDL DA
127. Vreme Valerian - DA
128. Zaharcu Neviser PSD DA
129. Zgonea Valeriu Ștefan PSD DA
130. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA
131. Zlati Radu PNL DA

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti duminică, 24 octombrie 2021, 3:02
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro