Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 12.11.2013 > 12:53 Versiunea pentru printare
Marți, 12 noiembrie 2013, ora 12:53

Subiect vot: Vot final
Adoptare PL 384/2013 privind aprobarea participării României la Forumul Global privind transparența și schimbul de informații în scopuri fiscale
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PDL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:324 131 77 37 25 16 16 13 9
- voturi pentru (DA):324 131 77 37 25 16 16 13 9
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adam Ioan PSD DA
2. Adam Luminița-Pachel ND DA
3. Adăscăliței Constantin PSD DA
4. Alexe Costel PNL DA
5. Almăjanu Marin PNL DA
6. Amet Varol Minoritati DA
7. Anastase Roberta Alma PDL DA
8. Andronache Gabriel PNL DA
9. Anghel Gabriela-Lola ND DA
10. Antal István UDMR DA
11. Anton Marin PNL DA
12. Anușca Roxana-Florentina PNL DA
13. Ardeleanu Sanda-Maria PDL DA
14. Arsene Ionel PSD DA
15. Avram Constantin ALDE DA
16. Avram Marian PSD DA
17. Axente Ioan PSD DA
18. Babuș Radu PSD DA
19. Baltă Mihai PSD DA
20. Băișanu Ștefan-Alexandru PNL DA
21. Bălan Ion PSD DA
22. Bărbulescu Daniel-Ionuț PSD DA
23. Bejinariu Eugen PSD DA
24. Blăjuț Viorel-Ionel - DA
25. Blănariu Valentin ND DA
26. Bleotu Vasile PSD DA
27. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
28. Bode Lucian Nicolae PDL DA
29. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
30. Boghicevici Claudia PDL DA
31. Bónis István UDMR DA
32. Borbély László UDMR DA
33. Bucura-Oprescu Simona PSD DA
34. Budurescu Daniel-Stamate PNL DA
35. Buican Cristian PNL DA
36. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
37. Burlacu Ștefan ND DA
38. Caloianu Mario-Ernest ND DA
39. Calotă Florică Ică PNL DA
40. Canacheu Costică PDL DA
41. Cazan Mircea-Vasile PNL DA
42. Călin Ion PSD DA
43. Cernea Remus-Florinel - DA
44. Chebac Eugen PSD DA
45. Cherecheș Florica PNL DA
46. Chiriță Dumitru PSD DA
47. Chirteș Ioan-Cristian PNL DA
48. Cioată Cezar ALDE DA
49. Ciobanu Gheorghe PSD DA
50. Ciobanu Liliana ND DA
51. Ciocan Dan PSD DA
52. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
53. Ciolacu Ion-Marcel PSD DA
54. Ciucă Liviu-Bogdan ALDE DA
55. Ciuhodaru Tudor ND DA
56. Ciurariu Florin PNL DA
57. Cocei Erland PNL DA
58. Codîrlă Liviu ND DA
59. Coman Gheorghe ALDE DA
60. Comșa Cornel-George ND DA
61. Condurățeanu Andrei-Răzvan ND DA
62. Cosma Vlad-Alexandru PSD DA
63. Costin Gheorghe PNL DA
64. Covaci Dorel PSD DA
65. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL DA
66. Cristea Aurelia PSD DA
67. Cristea Victor PSD DA
68. Cristian Horia PNL DA
69. Cseke Attila-Zoltán UDMR DA
70. Culețu Dănuț PDL DA
71. Cupă Ion PNL DA
72. Cupșa Ioan PNL DA
73. Dalca Ștefan-Petru ND DA
74. Dascălu Constantin PDL DA
75. Deaconu Mihai ND DA
76. Delureanu Virgil PSD DA
77. Diaconu Adrian-Nicolae ND DA
78. Diaconu Mihai-Bogdan PSD DA
79. Dima Toader PSD DA
80. Diniță Ion ALDE DA
81. Dîrzu Ioan PSD DA
82. Doboș Anton PNL DA
83. Dobre Mircea-Titus PSD DA
84. Dobre Victor Paul PNL DA
85. Dobrinescu Traian PNL DA
86. Dolha Mircea PNL DA
87. Dolha Nechita-Stelian PNL DA
88. Dolineaschi Andrei PSD DA
89. Donțu Mihai-Aurel PNL DA
90. Dragomir Gheorghe PNL DA
91. Dragomir Maria ND DA
92. Dragomir Viorel Marian PSD DA
93. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD DA
94. Drăghici Sonia-Maria PSD DA
95. Drăgușanu Vasile-Cătălin ALDE DA
96. Dumbrăvanu Paul PNL DA
97. Dumitru Ioana-Jenica ND DA
98. Dumitru Ovidiu-Ioan - DA
99. Emacu Gheorghe PSD DA
100. Enache Marian PSD DA
101. Eparu Ion PSD DA
102. Erdei Dolóczki István UDMR DA
103. Fejér László-Ődőn UDMR DA
104. Fenechiu Cătălin-Daniel ND DA
105. Fenechiu Relu PNL DA
106. Firczak Gheorghe Minoritati DA
107. Florea Daniel PSD DA
108. Fonta Nuțu ND DA
109. Frăticiu Gheorghe PSD DA
110. Galan Constantin PNL DA
111. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
112. Gavrilescu Grațiela Leocadia PNL DA
113. Găină Mihăiță PSD DA
114. Geantă Florian Daniel PDL DA
115. Gheorghe Florin PDL DA
116. Gheorghe Tinel PDL DA
117. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
118. Ghiță Sebastian-Aurelian PSD DA
119. Gireadă Dumitru-Verginel PNL DA
120. Gliga Vasile Ghiorghe PSD DA
121. Gorghiu Alina-Ștefania PNL DA
122. Grama Horia PSD DA
123. Grecea Maria PNL DA
124. Grindeanu Sorin Mihai PSD DA
125. Grosaru Mircea Minoritati DA
126. Gudu Vasile PDL DA
127. Gunia Dragoș-Ionel PDL DA
128. Guran Virgil PNL DA
129. Gust Băloșin Florentin PSD DA
130. Gvozdenovici Slavomir Minoritati DA
131. Harbuz Liviu PSD DA
132. Hărău Eleonora-Carmen PNL DA
133. Holban Titi PNL DA
134. Horga Vasile PNL DA
135. Hrebenciuc Viorel PSD DA
136. Hulea Ioan ND DA
137. Iacoban Sorin-Avram PSD DA
138. Ialomițianu Gheorghe PDL DA
139. Iancu Iulian PSD DA
140. Iane Daniel PNL DA
141. Iane Ovidiu-Cristian PSD DA
142. Ibram Iusein Minoritati DA
143. Ignat Miron Minoritati DA
144. Iliuță Vasile PDL DA
145. Intotero Natalia-Elena PSD DA
146. Ionescu Aurelian ALDE DA
147. Ionescu George PDL DA
148. Iordache Florin PSD DA
149. Irimie Vicențiu-Mircea ALDE DA
150. Iriza Scarlat PSD DA
151. Ispir Raluca-Cristina PNL DA
152. Itu Cornel PSD DA
153. Kelemen Atilla-Béla-László UDMR DA
154. Kerekes Károly UDMR DA
155. Kereskényi Gábor UDMR DA
156. Khraibani Camelia PSD DA
157. Korodi Attila UDMR DA
158. Lubanovici Mircea PDL DA
159. Lupu Mihai PNL DA
160. Manda Iulian Claudiu PSD DA
161. Manolache Marius PSD DA
162. Marcoci Vlad PSD DA
163. Marcu Nicu PNL DA
164. Marcu Viorica PNL DA
165. Marian Ion Cristinel - DA
166. Marin Gheorghe PSD DA
167. Markó Attila-Gabor UDMR DA
168. Marocico Ion Minoritati DA
169. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
170. Máté András-Levente UDMR DA
171. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD DA
172. Melinte Ion PSD DA
173. Merka Adrian-Miroslav Minoritati DA
174. Mihai Aurelian - DA
175. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD DA
176. Militaru Lucian PDL DA
177. Mincă Liliana ND DA
178. Mircovici Niculae Minoritati DA
179. Mironescu Răzvan Horia PNL DA
180. Mitrea Manuela PSD DA
181. Mitrea Miron Tudor PSD DA
182. Mîrza Gavril PSD DA
183. Mocanu Adrian PSD DA
184. Mocioalcă Ion PSD DA
185. Mocioi Niculina ND DA
186. Moldovan Ioan ALDE DA
187. Molnar Zsolt UDMR DA
188. Motreanu Dan-Ștefan PNL DA
189. Moț Constantin-Stelian-Emil PSD DA
190. Movilă Petru PDL DA
191. Muntean Mircia PDL DA
192. Munteanu Ioan PSD DA
193. Murgu Neagu ND DA
194. Nassar Rodica PSD DA
195. Neacșu Marian PSD DA
196. Necula Cosmin PSD DA
197. Negruț Cornelia ALDE DA
198. Nica Nicolae-Ciprian PSD DA
199. Nichita Cristina PSD DA
200. Nicoară Romeo Florin PNL DA
201. Nicolae Alexandri PNL DA
202. Nicolae Florian PSD DA
203. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL DA
204. Niculae Aurel PNL DA
205. Niculescu Dumitru ND DA
206. Nistor Gheorghe-Vlad PNL DA
207. Nistor Laurențiu PSD DA
208. Nistor Marioara ND DA
209. Niță Emil PSD DA
210. Nosa Iuliu PSD DA
211. Oajdea Daniel Vasile ND DA
212. Ochi Ion PSD DA
213. Orban Ludovic PNL DA
214. Oros Nechita-Adrian PNL DA
215. Palașcă Viorel PNL DA
216. Palăr Ionel PNL DA
217. Paleologu Theodor PDL DA
218. Pambuccian Varujan Minoritati DA
219. Păun Nicolae Minoritati DA
220. Pârgaru Ion PNL DA
221. Pâslaru Florin-Costin PSD DA
222. Peia Ninel PSD DA
223. Petrache Adrian-Alin PSD DA
224. Petrea Dorin Silviu PSD DA
225. Petrescu Petre PSD DA
226. Petric Octavian PSD DA
227. Pocora Cristina-Ancuța PNL DA
228. Podașcă Gabriela-Maria PSD DA
229. Pop Georgian PSD DA
230. Popa Octavian-Marius PNL DA
231. Popa Radu Mihai PSD DA
232. Popeangă Vasile PSD DA
233. Popescu Dan-Cristian PDL DA
234. Popescu Florin Aurelian PDL DA
235. Popoviciu Alin Augustin Florin PDL DA
236. Preda Cezar-Florin PDL DA
237. Pușcaș Iacob - DA
238. Raețchi Ovidiu Alexandru ALDE DA
239. Răducanu Ion PSD DA
240. Rădulescu Cătălin-Marian PSD DA
241. Rădulescu Constantin PSD DA
242. Rădulescu Romeo PDL DA
243. Rățoi Neculai PSD DA
244. Resmeriță Cornel-Cristian PSD DA
245. Reuer Elena-Ramona PNL DA
246. Roman Cristian-Constantin PDL DA
247. Roman Gheorghe PSD DA
248. Roman Petre PNL DA
249. Roman Victor PSD DA
250. Rotaru Răzvan ALDE DA
251. Sămărtinean Cornel-Mircea PDL DA
252. Săpunaru Nini PNL DA
253. Săvoiu Ionuț-Cristian PSD DA
254. Scarlat George PNL DA
255. Schelean-Șomfelean Valeria-Diana PDL DA
256. Scutaru Adrian George PNL DA
257. Secară Florin Mihail PDL DA
258. Sefer Cristian-George ND DA
259. Seres Dénes UDMR DA
260. Simionescu Adrian Constantin PSD DA
261. Smarandache Miron Alexandru PSD DA
262. Solomon Adrian PSD DA
263. Stan Ioan PSD DA
264. Stan Ion PSD DA
265. Stanciu Anghel PSD DA
266. Stanciu Zisu PSD DA
267. Stancu Ionel Minoritati DA
268. Stativă Irinel Ioan PSD DA
269. Stănescu Alexandru PSD DA
270. Stănișoară Mihai PNL DA
271. Steriu Valeriu-Andrei PSD DA
272. Stoica Ștefan-Bucur PDL DA
273. Stragea Sorin Constantin PSD DA
274. Stroe Ionuț-Marian PNL DA
275. Sturzu Mihai-Răzvan PSD DA
276. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
277. Szabó Ödön UDMR DA
278. Șcheau Ion PSD DA
279. Șoptică Costel PNL DA
280. Șova Lucian PSD DA
281. Ștefan Viorel PSD DA
282. Ștefănescu Elena Cătălina PSD DA
283. Știrbu Gigel-Sorinel PNL DA
284. Taloș Mirel PNL DA
285. Tararache Mihai - DA
286. Tămâian Ioan PNL DA
287. Tănase Răzvan-Ionuț PSD DA
288. Tănăsescu Claudiu-Andrei ALDE DA
289. Tătaru Florin-Cristian PSD DA
290. Teju Sorin PNL DA
291. Teodorescu Cătălin-Florin PDL DA
292. Teodorescu Ioan Viorel PNL DA
293. Thuma Hubert Petru Ștefan PNL DA
294. Tiuch Cătălin PSD DA
295. Tîlvăr Angel PSD DA
296. Toader Mircea-Nicu PDL DA
297. Tocuț Dan-Laurențiu PNL DA
298. Traicu Rodin PSD DA
299. Tudorie Violeta PSD DA
300. Tudose Mihai PSD DA
301. Turcan Raluca PDL DA
302. Tușa Adriana Diana - DA
303. Țîmpău Radu Bogdan PNL DA
304. Udrea Elena Gabriela PDL DA
305. Udriște Gheorghe PDL DA
306. Urcan Ionaș-Florin PDL DA
307. Uricec Eugen Constantin PSD DA
308. Ursărescu Dorinel PNL DA
309. Vainer Aurel Minoritati DA
310. Varga Vasile PNL DA
311. Vasilescu Nicolae PSD DA
312. Vasilică Radu Costin PSD DA
313. Vizitiu Sergiu-Constantin PSD DA
314. Vladu Iulian PDL DA
315. Vlase Petru Gabriel PSD DA
316. Vlădoiu Aurel PSD DA
317. Voicu Mădălin-Ștefan PSD DA
318. Voicu Mihai Alexandru PNL DA
319. Vreme Valerian - DA
320. Vulpescu Ioan PSD DA
321. Zaharcu Neviser PSD DA
322. Zamfir Daniel-Cătălin PNL DA
323. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA
324. Zlati Radu PNL DA

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti joi, 28 octombrie 2021, 0:50
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro