Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 12.11.2013 > 11:00 Versiunea pentru printare
Marți, 12 noiembrie 2013, ora 11:00

Subiect vot: Amânare dezbateri - o săptămână
PL 346/2013 privind unele măsuri pentru reorganizarea Ministerului Agriculturii și Dezvoltării Rurale, precum și a unor structuri aflate în subordinea acestuia
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PDL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:119 53 25 13 8 5 5 7 3
- voturi pentru (DA):118 53 25 13 7 5 5 7 3
- voturi împotrivă (NU):1 - - - 1 - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adam Ioan PSD DA
2. Adam Luminița-Pachel ND DA
3. Adăscăliței Constantin PSD DA
4. Anușca Roxana-Florentina PNL DA
5. Ardeleanu Sanda-Maria PDL DA
6. Arsene Ionel PSD DA
7. Avram Constantin ALDE DA
8. Avram Marian PSD DA
9. Baltă Mihai PSD DA
10. Bălan Ion PSD DA
11. Bărbulescu Daniel-Ionuț PSD DA
12. Blăjuț Viorel-Ionel - DA
13. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
14. Bogdănici Camelia-Margareta PDL DA
15. Bónis István UDMR DA
16. Bucura-Oprescu Simona PSD DA
17. Buican Cristian PNL DA
18. Cernea Remus-Florinel - DA
19. Chebac Eugen PSD DA
20. Cherecheș Florica PNL DA
21. Chiriță Dumitru PSD DA
22. Chirteș Ioan-Cristian PNL DA
23. Ciobanu Gheorghe PSD DA
24. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
25. Ciolacu Ion-Marcel PSD DA
26. Ciuhodaru Tudor ND NU
27. Ciurariu Florin PNL DA
28. Coman Gheorghe ALDE DA
29. Costin Gheorghe PNL DA
30. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL DA
31. Crăciunescu Grigore PNL DA
32. Cristea Aurelia PSD DA
33. Cseke Attila-Zoltán UDMR DA
34. Culețu Dănuț PDL DA
35. Cupă Ion PNL DA
36. Cupșa Ioan PNL DA
37. Dalca Ștefan-Petru ND DA
38. Dascălu Constantin PDL DA
39. Delureanu Virgil PSD DA
40. Dima Toader PSD DA
41. Doboș Anton PNL DA
42. Dobre Mircea-Titus PSD DA
43. Dobre Victor Paul PNL DA
44. Dobrinescu Traian PNL DA
45. Dolha Nechita-Stelian PNL DA
46. Dolineaschi Andrei PSD DA
47. Donțu Mihai-Aurel PNL DA
48. Dragomir Gheorghe PNL DA
49. Dragomir Maria ND DA
50. Drăgușanu Vasile-Cătălin ALDE DA
51. Eparu Ion PSD DA
52. Fejér László-Ődőn UDMR DA
53. Frăticiu Gheorghe PSD DA
54. Galan Constantin PNL DA
55. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
56. Gheorghe Tinel PDL DA
57. Gireadă Dumitru-Verginel PNL DA
58. Grama Horia PSD DA
59. Grecea Maria PNL DA
60. Gudu Vasile PDL DA
61. Guran Virgil PNL DA
62. Horga Vasile PNL DA
63. Hrebenciuc Viorel PSD DA
64. Iacoban Sorin-Avram PSD DA
65. Ionescu Aurelian ALDE DA
66. Ionescu George PDL DA
67. Iordache Florin PSD DA
68. Irimie Vicențiu-Mircea ALDE DA
69. Itu Cornel PSD DA
70. Marcoci Vlad PSD DA
71. Markó Attila-Gabor UDMR DA
72. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD DA
73. Mincă Liliana ND DA
74. Mircovici Niculae Minoritati DA
75. Mîrza Gavril PSD DA
76. Moisii Constantin ND DA
77. Moldovan Ioan ALDE DA
78. Moț Constantin-Stelian-Emil PSD DA
79. Muntean Mircia PDL DA
80. Munteanu Ioan PSD DA
81. Murgu Neagu ND DA
82. Nassar Rodica PSD DA
83. Neacșu Marian PSD DA
84. Nica Nicolae-Ciprian PSD DA
85. Nicolae Florian PSD DA
86. Niculae Aurel PNL DA
87. Niculescu Dumitru ND DA
88. Niță Emil PSD DA
89. Nosa Iuliu PSD DA
90. Ochi Ion PSD DA
91. Pambuccian Varujan Minoritati DA
92. Pâslaru Florin-Costin PSD DA
93. Petric Octavian PSD DA
94. Popeangă Vasile PSD DA
95. Preda Cezar-Florin PDL DA
96. Pușcaș Iacob - DA
97. Răducanu Ion PSD DA
98. Rățoi Neculai PSD DA
99. Reuer Elena-Ramona PNL DA
100. Roman Cristian-Constantin PDL DA
101. Rotaru Răzvan ALDE DA
102. Stan Ioan PSD DA
103. Stan Ion PSD DA
104. Stănescu Alexandru PSD DA
105. Stragea Sorin Constantin PSD DA
106. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
107. Szabó Ödön UDMR DA
108. Șcheau Ion PSD DA
109. Șimon Gheorghe PSD DA
110. Șoptică Costel PNL DA
111. Ștefănescu Elena Cătălina PSD DA
112. Toader Mircea-Nicu PDL DA
113. Udriște Gheorghe PDL DA
114. Urcan Ionaș-Florin PDL DA
115. Ursărescu Dorinel PNL DA
116. Vainer Aurel Minoritati DA
117. Voicu Mădălin-Ștefan PSD DA
118. Zaharcu Neviser PSD DA
119. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti luni, 25 octombrie 2021, 16:48
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro