Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 12.11.2013 > 11:35 Versiunea pentru printare
Marți, 12 noiembrie 2013, ora 11:35

Subiect vot: Retrimitere la comisie
PL 153/2012 privind transmiterea unui teren din domeniul public al statului și din administrarea Stațiunii de Cercetare-Dezvoltare pentru Piscicultură Nucet, județul Dâmbovița în domeniul public al comunei Corbii Mari, județul Dâmbovița, și în administrarea Consiliului local al Comunei Corbii Mari, județul Dâmbovița
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PDL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:126 58 24 7 9 9 9 7 3
- voturi pentru (DA):35 3 2 7 9 9 1 1 3
- voturi împotrivă (NU):89 53 22 - - - 8 6 -
- abțineri:1 1 - - - - - - -
- nu au votat:1 1 - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adam Ioan PSD NU
2. Adam Luminița-Pachel ND DA
3. Adăscăliței Constantin PSD NU
4. Amet Varol Minoritati NU
5. Anușca Roxana-Florentina PNL NU
6. Arsene Ionel PSD NU
7. Avram Marian PSD NU
8. Axente Ioan PSD NU
9. Babuș Radu PSD NU
10. Baltă Mihai PSD NU
11. Bărbulescu Daniel-Ionuț PSD NU
12. Boboc Valentin Gabriel PSD NU
13. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD NU
14. Bónis István UDMR DA
15. Buican Cristian PNL NU
16. Buicu Corneliu-Florin PSD NU
17. Canacheu Costică PDL DA
18. Călin Ion PSD -
19. Cernea Remus-Florinel - DA
20. Cherecheș Florica PNL NU
21. Chiriță Dumitru PSD NU
22. Ciocan Dan PSD NU
23. Ciofu Tamara-Dorina PSD NU
24. Ciolacu Ion-Marcel PSD NU
25. Ciucă Liviu-Bogdan ALDE NU
26. Ciuhodaru Tudor ND DA
27. Cocei Erland PNL NU
28. Comșa Cornel-George ND DA
29. Costin Gheorghe PNL NU
30. Cristea Aurelia PSD NU
31. Cseke Attila-Zoltán UDMR DA
32. Culețu Dănuț PDL DA
33. Cupă Ion PNL NU
34. Cupșa Ioan PNL NU
35. Deaconu Mihai ND DA
36. Delureanu Virgil PSD NU
37. Dima Toader PSD NU
38. Dîrzu Ioan PSD NU
39. Doboș Anton PNL NU
40. Dobre Mircea-Titus PSD NU
41. Dobre Victor Paul PNL NU
42. Dobrinescu Traian PNL NU
43. Dolha Nechita-Stelian PNL NU
44. Dolineaschi Andrei PSD NU
45. Donțu Mihai-Aurel PNL NU
46. Dragomir Gheorghe PNL NU
47. Dragomir Maria ND DA
48. Dragomir Viorel Marian PSD NU
49. Drăgușanu Vasile-Cătălin ALDE NU
50. Eparu Ion PSD NU
51. Erdei Dolóczki István UDMR DA
52. Frăticiu Gheorghe PSD NU
53. Galan Constantin PNL NU
54. Ganț Ovidiu Victor Minoritati NU
55. Gheorghe Tinel PDL DA
56. Giurescu Dinu ALDE DA
57. Grama Horia PSD NU
58. Grecea Maria PNL NU
59. Gudu Vasile PDL DA
60. Gvozdenovici Slavomir Minoritati NU
61. Hărău Eleonora-Carmen PNL NU
62. Hrebenciuc Viorel PSD NU
63. Iacoban Sorin-Avram PSD NU
64. Intotero Natalia-Elena PSD NU
65. Ionescu Aurelian ALDE NU
66. Irimie Vicențiu-Mircea ALDE NU
67. Itu Cornel PSD NU
68. Kereskényi Gábor UDMR DA
69. Marcoci Vlad PSD NU
70. Markó Attila-Gabor UDMR DA
71. Marocico Ion Minoritati DA
72. Máté András-Levente UDMR DA
73. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD NU
74. Melinte Ion PSD NU
75. Merka Adrian-Miroslav Minoritati NU
76. Mihai Aurelian - DA
77. Mircovici Niculae Minoritati NU
78. Mîrza Gavril PSD NU
79. Mocioi Niculina ND DA
80. Moldovan Ioan ALDE NU
81. Molnar Zsolt UDMR DA
82. Moț Constantin-Stelian-Emil PSD NU
83. Munteanu Ioan PSD NU
84. Murgu Neagu ND DA
85. Neacșu Marian PSD NU
86. Nicolae Florian PSD NU
87. Nistor Laurențiu PSD NU
88. Nistor Marioara ND DA
89. Niță Emil PSD DA
90. Ochi Ion PSD NU
91. Oros Nechita-Adrian PNL NU
92. Pambuccian Varujan Minoritati NU
93. Pârgaru Ion PNL DA
94. Popa Octavian-Marius PNL NU
95. Pușcaș Iacob - DA
96. Răducanu Ion PSD NU
97. Rădulescu Cătălin-Marian PSD NU
98. Rățoi Neculai PSD NU
99. Resmeriță Cornel-Cristian PSD NU
100. Roman Cristian-Constantin PDL DA
101. Scutaru Adrian George PNL NU
102. Sefer Cristian-George ND DA
103. Seres Dénes UDMR DA
104. Smarandache Miron Alexandru PSD NU
105. Stan Ioan PSD NU
106. Stan Ion PSD NU
107. Stanciu Anghel PSD NU
108. Stancu Ionel Minoritati NU
109. Stănescu Alexandru PSD NU
110. Stragea Sorin Constantin PSD NU
111. Suciu Vasile-Daniel PSD NU
112. Szabó Ödön UDMR DA
113. Șoptică Costel PNL NU
114. Ștefănescu Elena Cătălina PSD DA
115. Știrbu Gigel-Sorinel PNL NU
116. Tănăsescu Claudiu-Andrei ALDE NU
117. Toader Mircea-Nicu PDL DA
118. Tocuț Dan-Laurențiu PNL NU
119. Vizitiu Sergiu-Constantin PSD NU
120. Vladu Iulian PDL DA
121. Vlase Petru Gabriel PSD DA
122. Voicu Mădălin-Ștefan PSD Abținere
123. Vulpescu Ioan PSD NU
124. Zaharcu Neviser PSD NU
125. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati NU
126. Zlati Radu PNL DA

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti luni, 18 octombrie 2021, 16:03
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro