Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 09.12.2014 > 10:50 Versiunea pentru printare
Marți, 9 decembrie 2014, ora 10:50

Subiect vot: Retrimitere la comisie
PL 23/2014 pentru înființarea ghișeului unic pentru înmatricularea autovehiculelor
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PDL ND UDMR Minoritati ALDE
- prezenți:81 35 18 8 4 7 5 4
- voturi pentru (DA):79 34 17 8 4 7 5 4
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - -
- nu au votat:2 1 1 - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Andronache Gabriel PNL DA
2. Ardeleanu Sanda-Maria PDL DA
3. Avram Constantin ALDE DA
4. Avram Marian PSD DA
5. Baltă Mihai PSD DA
6. Bărbulescu Daniel-Ionuț PSD DA
7. Benga Ioan PSD DA
8. Buican Cristian PNL DA
9. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
10. Calimente Mihăiță PNL DA
11. Cherecheș Florica PNL DA
12. Chirteș Ioan-Cristian PNL DA
13. Ciocan Dan PSD DA
14. Ciuhodaru Tudor ND DA
15. Cocei Erland PNL DA
16. Crăciunescu Grigore PNL DA
17. Cristea Victor PSD DA
18. Cseke Attila-Zoltán UDMR DA
19. Culețu Dănuț PDL DA
20. Diniță Ion ALDE DA
21. Doboș Anton PNL DA
22. Dobre Victor Paul PNL DA
23. Dobrinescu Traian PNL DA
24. Donțu Mihai-Aurel PNL DA
25. Dragomir Maria ND DA
26. Drăghici Sonia-Maria PSD DA
27. Drăgușanu Vasile-Cătălin ALDE DA
28. Emacu Gheorghe PSD DA
29. Eparu Ion PSD DA
30. Erdei Dolóczki István UDMR DA
31. Fejér László-Ődőn UDMR DA
32. Florea Daniel PSD DA
33. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
34. Georgescu Laura PSD DA
35. Gheorghe Tinel PDL DA
36. Grecea Maria PNL DA
37. Gudu Vasile PDL DA
38. Horga Vasile PNL DA
39. Hulea Ioan PSD DA
40. Iacoban Sorin-Avram PSD DA
41. Ialomițianu Gheorghe PDL DA
42. Iane Ovidiu-Cristian PSD DA
43. Irimie Vicențiu-Mircea ALDE DA
44. Itu Cornel PSD DA
45. Kereskényi Gábor UDMR DA
46. Laza-Matiuța Liviu PDL DA
47. Longher Ghervazen Minoritati DA
48. Lubanovici Mircea PDL DA
49. Lupu Mihai PNL DA
50. Melinte Ion PSD DA
51. Mihăilă Ioan PSD DA
52. Mincă Liliana ND DA
53. Mircovici Niculae Minoritati DA
54. Mitrea Miron Tudor PSD DA
55. Mîrza Gavril PSD DA
56. Molnar Zsolt UDMR DA
57. Munteanu Ioan PSD DA
58. Niculescu Dumitru ND DA
59. Nistor Laurențiu PSD DA
60. Nosa Iuliu PSD DA
61. Pambuccian Varujan Minoritati DA
62. Popeangă Vasile PSD DA
63. Răducanu Ion PSD DA
64. Roman Cristian-Constantin PDL DA
65. Scarlat George PNL DA
66. Seres Dénes UDMR DA
67. Stan Ioan PSD DA
68. Stragea Sorin Constantin PSD DA
69. Sturzu Mihai-Răzvan PSD DA
70. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
71. Szabó Ödön UDMR DA
72. Șova Lucian PSD DA
73. Ștefan Viorel PSD -
74. Tămâian Ioan PNL -
75. Tudorache Daniel PSD DA
76. Uricec Eugen Constantin PSD DA
77. Varga Lucia-Ana PNL DA
78. Vizitiu Sergiu-Constantin PSD DA
79. Zaharcu Neviser PSD DA
80. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA
81. Zlati Radu PNL DA

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti duminică, 24 octombrie 2021, 3:07
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro