Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 30.09.2015 > 10:25 Versiunea pentru printare
Miercuri, 30 septembrie 2015, ora 10:25

Subiect vot: Stabilire timpi dezbatere
PL 398/2013 pentru aprobarea Ordonanței de urgență a Guvernului nr. 79/2013 privind modificarea și completarea Legii îmbunătățirilor funciare nr. 138/2004, pentru completarea Ordonanței de urgență a Guvernului nr. 82/2011 privind unele măsuri de organizare a activității de îmbunătățiri funciare, precum și pentru modificarea literei e) a alineatului (6) al articolului 3 din Legea nr. 220/2008 pentru stabilirea sistemului de promovare a producerii energiei din surse regenerabile de energie
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:77 36 23 2 4 1 8 3
- voturi pentru (DA):72 34 22 2 2 1 8 3
- voturi împotrivă (NU):3 - 1 - 2 - - -
- abțineri:0 - - - - - - -
- nu au votat:2 2 - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Avram Constantin ALDE DA
2. Axente Ioan PSD -
3. Baltă Mihai PSD DA
4. Birchall Ana PSD DA
5. Blăjuț Viorel-Ionel ND DA
6. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
7. Călin Ion PSD DA
8. Chirteș Ioan-Cristian PNL DA
9. Chirvăsuță Laurențiu PSD DA
10. Ciolacu Ion-Marcel PSD DA
11. Ciurariu Florin PNL DA
12. Cocei Erland PNL DA
13. Condurățeanu Andrei-Răzvan - DA
14. Constantin Daniel ALDE DA
15. Covaci Dorel PSD DA
16. Crăciunescu Grigore PNL DA
17. Cristea Victor PSD DA
18. Cristian Horia PNL DA
19. Cupă Ion ALDE DA
20. Dascălu Constantin PNL DA
21. Deaconu Mihai ND DA
22. Delureanu Virgil PSD DA
23. Dima Toader PSD DA
24. Dîrzu Ioan PSD DA
25. Doboș Anton PNL DA
26. Dobre Mircea-Titus PSD DA
27. Dragomir Maria - DA
28. Drăgușanu Vasile-Cătălin ALDE DA
29. Emacu Gheorghe PSD DA
30. Enache Marian PSD DA
31. Eparu Ion PSD DA
32. Erdei Dolóczki István UDMR DA
33. Fejér László-Ődőn UDMR NU
34. Frăticiu Gheorghe PSD DA
35. Georgescu Laura PSD DA
36. Gheorghe Tinel PNL DA
37. Gireadă Dumitru-Verginel PNL DA
38. Gliga Vasile Ghiorghe PSD DA
39. Grama Horia PSD DA
40. Grecea Maria PNL DA
41. Gudu Vasile PNL DA
42. Hărău Eleonora-Carmen PNL DA
43. Iacoban Sorin-Avram PSD DA
44. Ialomițianu Gheorghe PNL DA
45. Iancu Iulian PSD -
46. Iordache Florin PSD DA
47. Irimie Vicențiu-Mircea ALDE DA
48. Itu Cornel PSD DA
49. Laza-Matiuța Liviu PNL DA
50. Longher Ghervazen Minoritati DA
51. Márton Árpád-Francisc UDMR NU
52. Mihăilă Ioan PSD DA
53. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD DA
54. Mîrza Gavril PSD DA
55. Moldovan Ioan ALDE DA
56. Munteanu Ioan PSD DA
57. Neacșu Marian PSD DA
58. Negruț Clement - DA
59. Negruț Cornelia ALDE DA
60. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL DA
61. Niculescu Dumitru PSD DA
62. Nistor Laurențiu PSD DA
63. Orban Ludovic PNL NU
64. Paul Maria-Andreea PNL DA
65. Popa Octavian-Marius PNL DA
66. Răducanu Ion PSD DA
67. Roman Cristian-Constantin PNL DA
68. Sefer Cristian-George PSD DA
69. Seres Dénes UDMR DA
70. Simedru Dan Coriolan PNL DA
71. Stan Ioan PSD DA
72. Șoptică Costel PNL DA
73. Ștefan Viorel PSD DA
74. Tocuț Dan-Laurențiu ALDE DA
75. Udriște Gheorghe PNL DA
76. Zaharcu Neviser PSD DA
77. Zlati Radu PNL DA

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti sâmbătă, 16 octombrie 2021, 18:27
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro