Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 30.09.2015 > 11:03 Versiunea pentru printare
Miercuri, 30 septembrie 2015, ora 11:03

Subiect vot: Retrimitere la comisie
PL 257/2015 pentru completarea și modificarea Legii nr.69 din 2000 a educației fizice și sportului
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:100 45 35 2 7 3 4 4
- voturi pentru (DA):97 45 35 2 7 3 2 3
- voturi împotrivă (NU):1 - - - - - - 1
- abțineri:0 - - - - - - -
- nu au votat:2 - - - - - 2 -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adăscăliței Constantin PSD DA
2. Alexe Florin-Alexandru PNL DA
3. Avram Marian PNL DA
4. Axente Ioan PSD DA
5. Baltă Mihai PSD DA
6. Bălan Ion PSD DA
7. Benga Ioan PSD DA
8. Berci Vasile PNL DA
9. Birchall Ana PSD DA
10. Bîrsășteanu Florică PSD DA
11. Bode Lucian Nicolae PNL DA
12. Boghicevici Claudia PNL DA
13. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
14. Calimente Mihăiță PNL DA
15. Călin Ion PSD DA
16. Cernea Remus-Florinel - DA
17. Cherecheș Florica PNL DA
18. Chirteș Ioan-Cristian PNL DA
19. Chirvăsuță Laurențiu PSD DA
20. Ciobanu Liliana ND DA
21. Condurățeanu Andrei-Răzvan - DA
22. Crăciunescu Grigore PNL DA
23. Cristea Victor PSD DA
24. Cristian Horia PNL DA
25. Cseke Attila-Zoltán UDMR DA
26. Daea Petre PSD DA
27. Dascălu Constantin PNL DA
28. Deaconu Mihai ND DA
29. Delureanu Virgil PSD DA
30. Dima Toader PSD DA
31. Doboș Anton PNL DA
32. Dobre Mircea-Titus PSD DA
33. Dolha Mircea PNL DA
34. Dragomir Maria - DA
35. Drăgușanu Vasile-Cătălin ALDE DA
36. Dumbrăvanu Paul PNL DA
37. Emacu Gheorghe PSD DA
38. Enache Marian PSD DA
39. Eparu Ion PSD DA
40. Erdei Dolóczki István UDMR DA
41. Fejér László-Ődőn UDMR DA
42. Frăticiu Gheorghe PSD DA
43. Georgescu Laura PSD DA
44. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
45. Gheorghe Tinel PNL DA
46. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
47. Grama Horia PSD DA
48. Gudu Vasile PNL DA
49. Hărău Eleonora-Carmen PNL DA
50. Horga Vasile PNL DA
51. Iacoban Sorin-Avram PSD DA
52. Ialomițianu Gheorghe PNL DA
53. Iancu Iulian PSD DA
54. Iane Daniel PNL DA
55. Iordache Florin PSD DA
56. Irimie Vicențiu-Mircea ALDE DA
57. Ispir Raluca-Cristina PNL DA
58. Itu Cornel PSD DA
59. Laza-Matiuța Liviu PNL DA
60. Longher Ghervazen Minoritati DA
61. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
62. Máté András-Levente UDMR DA
63. Mihăilă Ioan PSD DA
64. Mihăilescu Ion-Bogdan PSD DA
65. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD DA
66. Moldovan Ioan ALDE -
67. Movilă Petru - NU
68. Munteanu Ioan PSD DA
69. Neacșu Marian PSD DA
70. Negruț Cornelia ALDE -
71. Nicolae Florian PNL DA
72. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL DA
73. Nistor Laurențiu PSD DA
74. Niță Emil PSD DA
75. Nosa Iuliu PSD DA
76. Pardău Dumitru PNL DA
77. Paul Maria-Andreea PNL DA
78. Podașcă Gabriela-Maria PSD DA
79. Răducanu Ion PSD DA
80. Rățoi Neculai PSD DA
81. Roman Cristian-Constantin PNL DA
82. Rusu Valentin PNL DA
83. Scarlat George PNL DA
84. Seres Dénes UDMR DA
85. Simedru Dan Coriolan PNL DA
86. Solomon Adrian PSD DA
87. Stan Ioan PSD DA
88. Stan Ion PSD DA
89. Stănescu Alexandru PSD DA
90. Stragea Sorin Constantin PSD DA
91. Szabó Ödön UDMR DA
92. Șoptică Costel PNL DA
93. Șova Lucian PSD DA
94. Traicu Rodin PSD DA
95. Tudorie Violeta PSD DA
96. Țîmpău Radu Bogdan PNL DA
97. Varga Lucia-Ana PNL DA
98. Zaharcu Neviser PSD DA
99. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA
100. Zlati Radu PNL DA

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti sâmbătă, 16 octombrie 2021, 18:07
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro