Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 30.09.2015 > 11:36 Versiunea pentru printare
Miercuri, 30 septembrie 2015, ora 11:36

Subiect vot: Retrimitere la comisie
PL 377/2008 pentru aprobarea Ordonanței de urgență a Guvernului nr.44/2008 privind desfășurarea activităților economice de către persoanele fizice autorizate, întreprinderile individuale și întreprinderile familiale
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL ND UDMR Minoritati ALDE
- prezenți:86 37 33 2 6 3 5
- voturi pentru (DA):86 37 33 2 6 3 5
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Andronache Gabriel PNL DA
2. Avram Constantin ALDE DA
3. Baltă Mihai PSD DA
4. Băișanu Ștefan-Alexandru PNL DA
5. Bălan Ion PSD DA
6. Benga Ioan PSD DA
7. Birchall Ana PSD DA
8. Bîrsășteanu Florică PSD DA
9. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
10. Calimente Mihăiță PNL DA
11. Călin Ion PSD DA
12. Chebac Eugen PSD DA
13. Cherecheș Florica PNL DA
14. Chirvăsuță Laurențiu PSD DA
15. Ciobanu Liliana ND DA
16. Ciolacu Ion-Marcel PSD DA
17. Crăciunescu Grigore PNL DA
18. Cristian Horia PNL DA
19. Cseke Attila-Zoltán UDMR DA
20. Cupșa Ioan PNL DA
21. Dascălu Constantin PNL DA
22. Deaconu Mihai ND DA
23. Delureanu Virgil PSD DA
24. Dima Toader PSD DA
25. Dîrzu Ioan PSD DA
26. Doboș Anton PNL DA
27. Dobre Mircea-Titus PSD DA
28. Dolha Nechita-Stelian PNL DA
29. Dragomir Gheorghe PNL DA
30. Drăgușanu Vasile-Cătălin ALDE DA
31. Enache Marian PSD DA
32. Eparu Ion PSD DA
33. Erdei Dolóczki István UDMR DA
34. Fejér László-Ődőn UDMR DA
35. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
36. Gheorghe Tinel PNL DA
37. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
38. Grama Horia PSD DA
39. Grecea Maria PNL DA
40. Gudu Vasile PNL DA
41. Hărău Eleonora-Carmen PNL DA
42. Horga Vasile PNL DA
43. Iacoban Sorin-Avram PSD DA
44. Iancu Iulian PSD DA
45. Iane Daniel PNL DA
46. Iordache Florin PSD DA
47. Irimie Vicențiu-Mircea ALDE DA
48. Ispir Raluca-Cristina PNL DA
49. Laza-Matiuța Liviu PNL DA
50. Longher Ghervazen Minoritati DA
51. Lubanovici Mircea PNL DA
52. Marica Petru-Sorin PSD DA
53. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
54. Máté András-Levente UDMR DA
55. Mihai Aurelian PNL DA
56. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD DA
57. Militaru Lucian PNL DA
58. Mocioi Niculina PNL DA
59. Muntean Mircia PSD DA
60. Munteanu Ioan PSD DA
61. Neacșu Marian PSD DA
62. Negruț Cornelia ALDE DA
63. Nicoară Romeo Florin PNL DA
64. Nicolae Florian PNL DA
65. Niculescu Dumitru PSD DA
66. Nosa Iuliu PSD DA
67. Pârgaru Ion PSD DA
68. Podașcă Gabriela-Maria PSD DA
69. Popa Octavian-Marius PNL DA
70. Pușcaș Iacob PSD DA
71. Rățoi Neculai PSD DA
72. Reuer Elena-Ramona PNL DA
73. Roman Cristian-Constantin PNL DA
74. Seres Dénes UDMR DA
75. Smarandache Miron Alexandru PSD DA
76. Stănescu Alexandru PSD DA
77. Stragea Sorin Constantin PSD DA
78. Sturzu Mihai-Răzvan PSD DA
79. Șoptică Costel PNL DA
80. Șova Lucian PSD DA
81. Știrbu Gigel-Sorinel PNL DA
82. Teodorescu Ioan Viorel PSD DA
83. Tocuț Dan-Laurențiu ALDE DA
84. Țîmpău Radu Bogdan PNL DA
85. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA
86. Zlati Radu PNL DA

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti sâmbătă, 16 octombrie 2021, 17:05
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro