Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 30.09.2015 > 11:40 Versiunea pentru printare
Miercuri, 30 septembrie 2015, ora 11:40

Subiect vot: Stabilire timpi dezbatere
PL 509/2015 pentru aprobarea Ordonanței de urgență a Guvernului nr.13/2015 privind înființarea, organizarea și funcționarea Agenției Naționale pentru Achiziții Publice
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:85 40 31 2 3 4 4 1
- voturi pentru (DA):84 40 30 2 3 4 4 1
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - -
- abțineri:1 - 1 - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Andronache Gabriel PNL DA
2. Avram Constantin ALDE DA
3. Axente Ioan PSD DA
4. Baltă Mihai PSD DA
5. Băișanu Ștefan-Alexandru PNL DA
6. Bălan Ion PSD DA
7. Benga Ioan PSD DA
8. Birchall Ana PSD DA
9. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
10. Calimente Mihăiță PNL DA
11. Canacheu Costică PNL DA
12. Călin Ion PSD DA
13. Chebac Eugen PSD DA
14. Cherecheș Florica PNL DA
15. Chirteș Ioan-Cristian PNL DA
16. Chirvăsuță Laurențiu PSD DA
17. Ciobanu Liliana ND DA
18. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
19. Ciolacu Ion-Marcel PSD DA
20. Ciuhodaru Tudor PSD DA
21. Crăciunescu Grigore PNL DA
22. Cristian Horia PNL DA
23. Cseke Attila-Zoltán UDMR DA
24. Cupșa Ioan PNL DA
25. Dascălu Constantin PNL Abținere
26. Deaconu Mihai ND DA
27. Delureanu Virgil PSD DA
28. Dima Toader PSD DA
29. Dîrzu Ioan PSD DA
30. Doboș Anton PNL DA
31. Dobre Mircea-Titus PSD DA
32. Dragomir Gheorghe PNL DA
33. Drăgușanu Vasile-Cătălin ALDE DA
34. Eparu Ion PSD DA
35. Erdei Dolóczki István UDMR DA
36. Fejér László-Ődőn UDMR DA
37. Frăticiu Gheorghe PSD DA
38. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
39. Gheorghe Tinel PNL DA
40. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
41. Gireadă Dumitru-Verginel PNL DA
42. Gudu Vasile PNL DA
43. Gvozdenovici Slavomir Minoritati DA
44. Hărău Eleonora-Carmen PNL DA
45. Iancu Iulian PSD DA
46. Iane Daniel PNL DA
47. Iordache Florin PSD DA
48. Irimie Vicențiu-Mircea ALDE DA
49. Khraibani Camelia PSD DA
50. Laza-Matiuța Liviu PNL DA
51. Longher Ghervazen Minoritati DA
52. Lubanovici Mircea PNL DA
53. Marica Petru-Sorin PSD DA
54. Mihai Aurelian PNL DA
55. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD DA
56. Mocioi Niculina PNL DA
57. Movilă Petru - DA
58. Muntean Mircia PSD DA
59. Munteanu Ioan PSD DA
60. Nassar Rodica PSD DA
61. Neacșu Marian PSD DA
62. Negruț Cornelia ALDE DA
63. Nicoară Romeo Florin PNL DA
64. Nicolae Florian PNL DA
65. Niculescu Dumitru PSD DA
66. Niță Emil PSD DA
67. Nosa Iuliu PSD DA
68. Paul Maria-Andreea PNL DA
69. Pârgaru Ion PSD DA
70. Podașcă Gabriela-Maria PSD DA
71. Pop Georgian PSD DA
72. Rățoi Neculai PSD DA
73. Roman Cristian-Constantin PNL DA
74. Smarandache Miron Alexandru PSD DA
75. Stănescu Alexandru PSD DA
76. Stragea Sorin Constantin PSD DA
77. Șoptică Costel PNL DA
78. Șova Lucian PSD DA
79. Știrbu Gigel-Sorinel PNL DA
80. Teodorescu Ioan Viorel PSD DA
81. Traicu Rodin PSD DA
82. Țîmpău Radu Bogdan PNL DA
83. Udriște Gheorghe PNL DA
84. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA
85. Zlati Radu PNL DA

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti duminică, 24 octombrie 2021, 12:00
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro