Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 30.09.2015 > 12:45 Versiunea pentru printare
Miercuri, 30 septembrie 2015, ora 12:45

Subiect vot: Retrimitere la comisie
PL 448/2015 pentru modificarea și completarea Ordonanței de urgență a Guvernului nr.33/2007 privind organizarea și funcționarea Autorității Naționale de Reglementare în Domeniul Energiei
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:97 42 34 2 8 3 7 1
- voturi pentru (DA):97 42 34 2 8 3 7 1
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adăscăliței Constantin PSD DA
2. Alexe Florin-Alexandru PNL DA
3. Andronache Gabriel PNL DA
4. Axente Ioan PSD DA
5. Babuș Radu PSD DA
6. Bălan Ion PSD DA
7. Benga Ioan PSD DA
8. Birchall Ana PSD DA
9. Bîrsășteanu Florică PSD DA
10. Bode Lucian Nicolae PNL DA
11. Bónis István UDMR DA
12. Canacheu Costică PNL DA
13. Călin Ion PSD DA
14. Cernea Remus-Florinel - DA
15. Cherecheș Florica PNL DA
16. Chirteș Ioan-Cristian PNL DA
17. Chirvăsuță Laurențiu PSD DA
18. Cioată Cezar ALDE DA
19. Ciobanu Liliana ND DA
20. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
21. Ciolacu Ion-Marcel PSD DA
22. Ciubotaru Lucian-Manuel PNL DA
23. Ciuhodaru Tudor PSD DA
24. Cocei Erland PNL DA
25. Cristea Aurelia PSD DA
26. Cupșa Ioan PNL DA
27. Daea Petre PSD DA
28. Deaconu Mihai ND DA
29. Delureanu Virgil PSD DA
30. Doboș Anton PNL DA
31. Dolha Mircea PNL DA
32. Dolha Nechita-Stelian PNL DA
33. Drăgușanu Vasile-Cătălin ALDE DA
34. Eparu Ion PSD DA
35. Erdei Dolóczki István UDMR DA
36. Frăticiu Gheorghe PSD DA
37. Georgescu Laura PSD DA
38. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
39. Gheorghe Tinel PNL DA
40. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
41. Gireadă Dumitru-Verginel PNL DA
42. Gliga Vasile Ghiorghe PSD DA
43. Grama Horia PSD DA
44. Grecea Maria PNL DA
45. Gudu Vasile PNL DA
46. Guran Virgil PNL DA
47. Hărău Eleonora-Carmen PNL DA
48. Iacoban Sorin-Avram PSD DA
49. Ialomițianu Gheorghe PNL DA
50. Iancu Iulian PSD DA
51. Iane Daniel PNL DA
52. Irimie Vicențiu-Mircea ALDE DA
53. Ispir Raluca-Cristina PNL DA
54. Itu Cornel PSD DA
55. Kelemen Hunor UDMR DA
56. Longher Ghervazen Minoritati DA
57. Lubanovici Mircea PNL DA
58. Marcu Viorica PNL DA
59. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
60. Máté András-Levente UDMR DA
61. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD DA
62. Mihai Aurelian PNL DA
63. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD DA
64. Mincă Liliana PSD DA
65. Mocioi Niculina PNL DA
66. Moldovan Ioan ALDE DA
67. Moldovan Iosif UDMR DA
68. Muntean Mircia PSD DA
69. Munteanu Ioan PSD DA
70. Nassar Rodica PSD DA
71. Neacșu Marian PSD DA
72. Negruț Cornelia ALDE DA
73. Nicoară Romeo Florin PNL DA
74. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL DA
75. Niță Emil PSD DA
76. Orban Ludovic PNL DA
77. Palașcă Viorel ALDE DA
78. Paul Maria-Andreea PNL DA
79. Pop Georgian PSD DA
80. Popescu Dumitru-Iulian PSD DA
81. Pușcaș Iacob PSD DA
82. Răducanu Ion PSD DA
83. Săvoiu Ionuț-Cristian PSD DA
84. Seres Dénes UDMR DA
85. Stan Ioan PSD DA
86. Stănescu Alexandru PSD DA
87. Stragea Sorin Constantin PSD DA
88. Szabó Ödön UDMR DA
89. Șoptică Costel PNL DA
90. Șova Lucian PSD DA
91. Știrbu Gigel-Sorinel PNL DA
92. Tocuț Dan-Laurențiu ALDE DA
93. Traicu Rodin PSD DA
94. Udriște Gheorghe PNL DA
95. Weber Mihai PSD DA
96. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA
97. Zlati Radu PNL DA

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti marți, 19 octombrie 2021, 14:52
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro