Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 13.10.2015 > 15:13 Versiunea pentru printare
Marți, 13 octombrie 2015, ora 15:13

Subiect vot: Prezență
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PDL ND UDMR Minoritati ALDE UNPR Neafil.
- prezenți:311 149 97 - 7 13 13 20 - 12

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Adam Luminița-Pachel PSD
2. Adăscăliței Constantin PSD
3. Amet Varol Minoritati
4. Anastase Roberta Alma PNL
5. Andea Petru PSD
6. Andronache Gabriel PNL
7. Anghel Gabriela-Lola ND
8. Anton Marin PSD
9. Ardeleanu Sanda-Maria PNL
10. Arsene Ionel PSD
11. Avram Constantin ALDE
12. Avram Marian PNL
13. Axente Ioan PSD
14. Baltă Mihai PSD
15. Băișanu Ștefan-Alexandru PNL
16. Bălan Ion PSD
17. Bărbulescu Daniel-Ionuț PSD
18. Bejinariu Eugen PSD
19. Benga Ioan PSD
20. Berci Vasile PNL
21. Birchall Ana PSD
22. Boboc Valentin Gabriel PSD
23. Bode Lucian Nicolae PNL
24. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD
25. Bogdănici Camelia-Margareta PSD
26. Boghicevici Claudia PNL
27. Bónis István UDMR
28. Borbély László UDMR
29. Bordeianu Dan PSD
30. Bucur Constantin-Alin PSD
31. Bucura-Oprescu Simona PSD
32. Buican Cristian PNL
33. Buicu Corneliu-Florin PSD
34. Calimente Mihăiță PNL
35. Caloianu Mario-Ernest PSD
36. Calotă Florică Ică ALDE
37. Canacheu Costică PNL
38. Cazan Mircea-Vasile PNL
39. Călin Ion PSD
40. Căprar Dorel-Gheorghe PSD
41. Cătăniciu Steluța-Gustica ALDE
42. Cernea Remus-Florinel -
43. Chebac Eugen PSD
44. Cherecheș Florica PNL
45. Chiriță Dumitru PSD
46. Chirteș Ioan-Cristian PNL
47. Chirvăsuță Laurențiu PSD
48. Chițoiu Daniel ALDE
49. Ciobanu Liliana ND
50. Ciocan Dan PSD
51. Ciofu Tamara-Dorina PSD
52. Ciolacu Ion-Marcel PSD
53. Ciubotaru Lucian-Manuel PNL
54. Ciurariu Florin PNL
55. Cocei Erland PNL
56. Codîrlă Liviu PSD
57. Comșa Cornel-George -
58. Condurățeanu Andrei-Răzvan -
59. Constantin Daniel ALDE
60. Costin Gheorghe PNL
61. Covaci Dorel PSD
62. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL
63. Crăciunescu Grigore PNL
64. Cristea Victor PSD
65. Cristian Horia PNL
66. Cseke Attila-Zoltán UDMR
67. Cupă Ion ALDE
68. Cupșa Ioan PNL
69. Daea Petre PSD
70. Dalca Ștefan-Petru PSD
71. Dascălu Constantin PNL
72. Delureanu Virgil PSD
73. Diaconu Adrian-Nicolae PSD
74. Dima Toader PSD
75. Dîrzu Ioan PSD
76. Doboș Anton PNL
77. Dobre Mircea-Titus PSD
78. Dobre Victor Paul PNL
79. Dobrinescu Traian PNL
80. Dolha Nechita-Stelian PNL
81. Dolineaschi Andrei PSD
82. Donțu Mihai-Aurel PNL
83. Dragnea Nicolae-Liviu PSD
84. Dragomir Gheorghe PNL
85. Dragomir Maria -
86. Dragomir Viorel Marian PSD
87. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD
88. Drăghici Sonia-Maria PSD
89. Drăgușanu Vasile-Cătălin ALDE
90. Dumbrăvanu Paul PNL
91. Dumitru Georgică ALDE
92. Dumitru Ioana-Jenica PSD
93. Dușa Mircea PSD
94. Emacu Gheorghe PSD
95. Enache Marian PSD
96. Erdei Dolóczki István UDMR
97. Fenechiu Cătălin-Daniel ND
98. Firczak Gheorghe Minoritati
99. Florea Daniel PSD
100. Fonta Nuțu PSD
101. Frăticiu Gheorghe PSD
102. Galan Constantin ALDE
103. Găină Mihăiță PSD
104. Geantă Florian Daniel PSD
105. Gerea Andrei Dominic ALDE
106. Gheorghe Andrei Daniel PNL
107. Gheorghe Florin PSD
108. Gheorghe Tinel PNL
109. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati
110. Gireadă Dumitru-Verginel PNL
111. Gliga Vasile Ghiorghe PSD
112. Gorghiu Alina-Ștefania PNL
113. Grama Horia PSD
114. Grecea Maria PNL
115. Grindeanu Sorin Mihai PSD
116. Gudu Vasile PNL
117. Guran Virgil PNL
118. Gurzău Adrian -
119. Gust Băloșin Florentin -
120. Harbuz Liviu PSD
121. Holban Titi PSD
122. Horga Vasile PNL
123. Hulea Ioan PSD
124. Iacoban Sorin-Avram PSD
125. Ialomițianu Gheorghe PNL
126. Iane Daniel PNL
127. Iane Ovidiu-Cristian PSD
128. Ibram Iusein Minoritati
129. Ignat Miron Minoritati
130. Iliuță Vasile PNL
131. Intotero Natalia-Elena PSD
132. Ionescu Aurelian ALDE
133. Ionescu George PNL
134. Iordache Florin PSD
135. Irimie Vicențiu-Mircea ALDE
136. Ispir Raluca-Cristina PNL
137. Itu Cornel PSD
138. Kelemen Hunor UDMR
139. Kerekes Károly UDMR
140. Kereskényi Gábor UDMR
141. Khraibani Camelia PSD
142. Korodi Attila UDMR
143. Laza-Matiuța Liviu PNL
144. Longher Ghervazen Minoritati
145. Lubanovici Mircea PNL
146. Man Mircea PNL
147. Manea Victor-Gheorghe PNL
148. Manolescu Oana Minoritati
149. Marcoci Vlad PSD
150. Marcu Viorica PNL
151. Marian Ion Cristinel ND
152. Marica Petru-Sorin PSD
153. Marin Gheorghe PSD
154. Marin Laura PSD
155. Marocico Ion Minoritati
156. Márton Árpád-Francisc UDMR
157. Máté András-Levente UDMR
158. Mazilu Constantin PSD
159. Melinte Ion PSD
160. Merka Adrian-Miroslav Minoritati
161. Mihai Aurelian PNL
162. Mihăilă Ioan PSD
163. Mihăilescu Ion-Bogdan PSD
164. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
165. Militaru Lucian PNL
166. Mincă Liliana PSD
167. Mircovici Niculae Minoritati
168. Mironescu Răzvan Horia PNL
169. Mîrza Gavril PSD
170. Mocanu Adrian PSD
171. Mocioalcă Ion PSD
172. Mocioi Niculina PNL
173. Moisii Constantin PSD
174. Moldovan Ioan ALDE
175. Molnar Zsolt UDMR
176. Motreanu Dan-Ștefan PNL
177. Moț Constantin-Stelian-Emil PSD
178. Movilă Petru -
179. Muntean Mircia PSD
180. Munteanu Ioan PSD
181. Murgu Neagu PSD
182. Nassar Rodica PSD
183. Nazare Alexandru PNL
184. Neacșu Marian PSD
185. Necula Cosmin PSD
186. Negruț Clement -
187. Negruț Cornelia ALDE
188. Nica Nicolae-Ciprian PSD
189. Nichita Cristina PSD
190. Nicoară Romeo Florin PNL
191. Nicolae Alexandri PNL
192. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL
193. Nicolicea Eugen PSD
194. Niculae Aurel PSD
195. Niculescu Dumitru PSD
196. Nistor Gheorghe-Vlad PNL
197. Nistor Laurențiu PSD
198. Nistor Marioara PSD
199. Niță Emil PSD
200. Nosa Iuliu PSD
201. Oltean Ioan PNL
202. Orban Ludovic PNL
203. Oros Nechita-Adrian PNL
204. Palașcă Viorel ALDE
205. Palăr Ionel PNL
206. Paleologu Theodor PNL
207. Pambuccian Varujan Minoritati
208. Pană Adriana-Doina PSD
209. Pardău Dumitru PNL
210. Paul Maria-Andreea PNL
211. Pârgaru Ion PSD
212. Pâslaru Florin-Costin PSD
213. Peia Ninel PSD
214. Petrea Dorin Silviu PSD
215. Petrescu Petre -
216. Petric Octavian PSD
217. Pistru-Popa Eusebiu-Manea PNL
218. Plumb Rovana PSD
219. Pocora Cristina-Ancuța PNL
220. Podașcă Gabriela-Maria PSD
221. Ponta Victor-Viorel PSD
222. Pop Georgian PSD
223. Popa Radu Mihai ND
224. Popescu Dan-Cristian PNL
225. Popescu Dumitru-Iulian PSD
226. Preda Cezar-Florin PNL
227. Pușcaș Iacob PSD
228. Răducanu Ion PSD
229. Rădulescu Cătălin-Marian PSD
230. Rădulescu Constantin PSD
231. Rădulescu Romeo -
232. Rățoi Neculai PSD
233. Reuer Elena-Ramona PNL
234. Rizea Cristian PSD
235. Roman Cristian-Constantin PNL
236. Roman Gheorghe PNL
237. Roman Ioan Sorin PSD
238. Roman Victor PSD
239. Roșca Lucreția PSD
240. Roșca Mircea PNL
241. Rotaru Răzvan ND
242. Sava Andrei-Valentin PSD
243. Săpunaru Nini PNL
244. Săvoiu Ionuț-Cristian PSD
245. Scarlat George PNL
246. Secară Florin Mihail PNL
247. Sefer Cristian-George PSD
248. Seres Dénes UDMR
249. Silaghi Ovidiu Ioan ALDE
250. Simedru Dan Coriolan PNL
251. Simionescu Adrian Constantin PSD
252. Smarandache Miron Alexandru PSD
253. Solomon Adrian PSD
254. Stan Ioan PSD
255. Stan Ion PSD
256. Stanciu Anghel PSD
257. Stanciu Zisu PSD
258. Stancu Ionel Minoritati
259. Stativă Irinel Ioan PSD
260. Stănescu Alexandru PSD
261. Steriu Valeriu-Andrei PSD
262. Stroe Ionuț-Marian PNL
263. Stroe Radu PSD
264. Sturzu Mihai-Răzvan PSD
265. Suciu Vasile-Daniel PSD
266. Surdu Raluca PNL
267. Surugiu Iulian-Radu PNL
268. Szabó Ödön UDMR
269. Șcheau Ion PNL
270. Șoptică Costel PNL
271. Șova Lucian PSD
272. Ștefan Viorel PSD
273. Știrbu Gigel-Sorinel PNL
274. Tabugan Ion PSD
275. Taloș Gheorghe-Mirel ALDE
276. Tararache Mihai PNL
277. Tămâian Ioan PNL
278. Tănase Răzvan-Ionuț ND
279. Tănăsescu Claudiu-Andrei ALDE
280. Tătaru Florin-Cristian PSD
281. Teju Sorin ALDE
282. Teodorescu Cătălin-Florin PNL
283. Teodorescu Ioan Viorel PSD
284. Thuma Hubert Petru Ștefan PNL
285. Tiuch Cătălin PSD
286. Tîlvăr Angel PSD
287. Toader Mircea-Nicu PNL
288. Tocuț Dan-Laurențiu ALDE
289. Tomac Eugen -
290. Traicu Rodin PSD
291. Tudorache Daniel PSD
292. Tudorie Violeta PSD
293. Turcan Raluca PNL
294. Tușa Adriana Diana PNL
295. Țigăeru Roșca Laurențiu PSD
296. Udrea Elena Gabriela -
297. Udriște Gheorghe PNL
298. Urcan Ionaș-Florin PNL
299. Uricec Eugen Constantin PSD
300. Varga Lucia-Ana PNL
301. Varga Vasile PNL
302. Vasilică Radu Costin PSD
303. Vizitiu Sergiu-Constantin PSD
304. Vlase Petru Gabriel PSD
305. Voicu Mihai Alexandru PNL
306. Vulpescu Ioan PSD
307. Zaharcu Neviser PSD
308. Zamfir Daniel-Cătălin PNL
309. Zgonea Valeriu Ștefan PSD
310. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati
311. Zlati Radu PNL

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București vineri, 15 decembrie 2017, 23:27
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro