Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 28.10.2015 > 11:10 Versiunea pentru printare
Miercuri, 28 octombrie 2015, ora 11:10

Subiect vot: Stabilire timpi dezbatere
PL 628/2015 pentru aprobarea Ordonanței de urgență a Guvernului nr.36/2015 privind completarea Ordonanței de urgență a Guvernului nr.2/2015 pentru modificarea și completarea unor acte normative, precum și alte măsuri
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:121 59 39 - 6 4 9 4
- voturi pentru (DA):118 58 38 - 5 4 9 4
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - -
- abțineri:1 - - - 1 - - -
- nu au votat:2 1 1 - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Alexe Florin-Alexandru PNL DA
2. Andea Petru PSD DA
3. Avram Constantin ALDE DA
4. Axente Ioan PSD DA
5. Babuș Radu PSD DA
6. Baltă Mihai PSD DA
7. Băișanu Ștefan-Alexandru PNL DA
8. Bejinariu Eugen PSD DA
9. Benga Ioan PSD DA
10. Bîrsășteanu Florică PSD DA
11. Bogdănici Camelia-Margareta PSD DA
12. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
13. Calimente Mihăiță PNL DA
14. Canacheu Costică PNL DA
15. Călin Ion PSD DA
16. Chebac Eugen PSD DA
17. Cherecheș Florica PNL DA
18. Chiriță Dumitru PSD DA
19. Chirvăsuță Laurențiu PSD DA
20. Cioată Cezar ALDE DA
21. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
22. Ciolacu Ion-Marcel PSD DA
23. Cocei Erland PNL DA
24. Condurățeanu Andrei-Răzvan - DA
25. Costin Gheorghe PNL DA
26. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL DA
27. Cristea Aurelia PSD DA
28. Cristea Victor PSD DA
29. Cseke Attila-Zoltán UDMR DA
30. Cupă Ion ALDE DA
31. Dascălu Constantin PNL DA
32. Delureanu Virgil PSD DA
33. Diaconu Adrian-Nicolae PSD DA
34. Dima Toader PSD DA
35. Dîrzu Ioan PSD DA
36. Doboș Anton PNL DA
37. Dobre Victor Paul PNL DA
38. Dobrinescu Traian PNL DA
39. Donțu Mihai-Aurel PNL DA
40. Dragomir Gheorghe PNL DA
41. Drăgușanu Vasile-Cătălin ALDE DA
42. Dumitru Ioana-Jenica PSD DA
43. Emacu Gheorghe PSD DA
44. Eparu Ion PSD DA
45. Erdei Dolóczki István UDMR DA
46. Florea Daniel PSD DA
47. Frăticiu Gheorghe PSD DA
48. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
49. Geantă Florian Daniel PSD -
50. Gheorghe Tinel PNL DA
51. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
52. Gireadă Dumitru-Verginel PNL DA
53. Grama Horia PSD DA
54. Guran Virgil PNL DA
55. Hărău Eleonora-Carmen PNL DA
56. Iacoban Sorin-Avram PSD DA
57. Iane Ovidiu-Cristian PSD DA
58. Ibram Iusein Minoritati DA
59. Intotero Natalia-Elena PSD DA
60. Iordache Florin PSD DA
61. Irimie Vicențiu-Mircea ALDE DA
62. Itu Cornel PSD DA
63. Laza-Matiuța Liviu PNL DA
64. Lubanovici Mircea PNL DA
65. Man Mircea PNL DA
66. Marcoci Vlad PSD DA
67. Marcu Viorica PNL DA
68. Marica Petru-Sorin PSD DA
69. Marin Gheorghe PSD DA
70. Márton Árpád-Francisc UDMR Abținere
71. Máté András-Levente UDMR DA
72. Merka Adrian-Miroslav Minoritati DA
73. Militaru Lucian PNL DA
74. Mîrza Gavril PSD DA
75. Mocioi Niculina PNL DA
76. Moisii Constantin PSD DA
77. Moldovan Ioan ALDE DA
78. Movilă Petru - DA
79. Munteanu Ioan PSD DA
80. Murgu Neagu PSD DA
81. Neacșu Marian PSD DA
82. Necula Cosmin PSD DA
83. Negruț Clement - DA
84. Negruț Cornelia ALDE DA
85. Nichita Cristina PSD DA
86. Nistor Laurențiu PSD DA
87. Nistor Marioara PSD DA
88. Niță Emil PSD DA
89. Nosa Iuliu PSD DA
90. Oltean Ioan PNL DA
91. Oros Nechita-Adrian PNL DA
92. Palașcă Viorel ALDE DA
93. Pană Adriana-Doina PSD DA
94. Paul Maria-Andreea PNL -
95. Peia Ninel PSD DA
96. Rădulescu Cătălin-Marian PSD DA
97. Roman Cristian-Constantin PNL DA
98. Schelean-Șomfelean Valeria-Diana PNL DA
99. Seres Dénes UDMR DA
100. Simedru Dan Coriolan PNL DA
101. Smarandache Miron Alexandru PSD DA
102. Stan Ioan PSD DA
103. Stan Ion PSD DA
104. Stănescu Alexandru PSD DA
105. Stragea Sorin Constantin PSD DA
106. Sturzu Mihai-Răzvan PSD DA
107. Surugiu Iulian-Radu PNL DA
108. Szabó Ödön UDMR DA
109. Șoptică Costel PNL DA
110. Ștefan Viorel PSD DA
111. Tararache Mihai PNL DA
112. Tămâian Ioan PNL DA
113. Tănăsescu Claudiu-Andrei ALDE DA
114. Tomac Eugen - DA
115. Turcan Raluca PNL DA
116. Uricec Eugen Constantin PSD DA
117. Varga Lucia-Ana PNL DA
118. Vlase Petru Gabriel PSD DA
119. Voicu Mihai Alexandru PNL DA
120. Zamfir Daniel-Cătălin PNL DA
121. Zlati Radu PNL DA

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti miercuri, 27 octombrie 2021, 4:27
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro