Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 11.11.2015 > 11:22 Versiunea pentru printare
Miercuri, 11 noiembrie 2015, ora 11:22

Poziție pe
ordinea de zi:
6
Subiect vot: Dezbaterea în grupuri de câte 10 amendamente
PL 693/2015 pentru înființarea, organizarea și funcționarea Agenției Naționale de Administrare a Bunurilor Sechestrate și pentru modificarea și completarea unor acte normative
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PDL ND UDMR Minoritati ALDE UNPR Neafil.
- prezenți:139 64 48 - 2 6 10 8 - 1
- voturi pentru (DA):136 63 47 - 2 6 9 8 - 1
- voturi împotrivă (NU):2 1 1 - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - - -
- nu au votat:1 - - - - - 1 - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adăscăliței Constantin PSD DA
2. Alexe Costel PNL DA
3. Amet Varol Minoritati DA
4. Ardeleanu Sanda-Maria PNL DA
5. Axente Ioan PSD DA
6. Baltă Mihai PSD DA
7. Băișanu Ștefan-Alexandru PNL DA
8. Bălan Ion PSD DA
9. Bejinariu Eugen PSD DA
10. Benga Ioan PSD DA
11. Bîrsășteanu Florică PSD DA
12. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
13. Boghicevici Claudia PNL DA
14. Borbély László UDMR DA
15. Buican Cristian PNL DA
16. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
17. Calotă Florică Ică ALDE DA
18. Canacheu Costică PNL DA
19. Călin Ion PSD DA
20. Căprar Dorel-Gheorghe PSD DA
21. Cherecheș Florica PNL DA
22. Chirteș Ioan-Cristian PNL DA
23. Chirvăsuță Laurențiu PSD DA
24. Ciobanu Liliana ND DA
25. Ciuhodaru Tudor PSD NU
26. Cocei Erland PNL DA
27. Costin Gheorghe PNL DA
28. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL DA
29. Crăciunescu Grigore PNL DA
30. Cristea Victor PSD DA
31. Cupă Ion ALDE DA
32. Dalca Ștefan-Petru PSD DA
33. Dascălu Constantin PNL DA
34. Deaconu Mihai ND DA
35. Delureanu Virgil PSD DA
36. Dima Toader PSD DA
37. Doboș Anton PNL DA
38. Dobre Victor Paul PNL DA
39. Dobrinescu Traian PNL DA
40. Donțu Mihai-Aurel PNL DA
41. Dragomir Gheorghe PNL DA
42. Dragomir Maria - DA
43. Drăgușanu Vasile-Cătălin ALDE DA
44. Dumbrăvanu Paul PNL DA
45. Eparu Ion PSD DA
46. Erdei Dolóczki István UDMR DA
47. Fejér László-Ődőn UDMR DA
48. Firczak Gheorghe Minoritati -
49. Frăticiu Gheorghe PSD DA
50. Galan Constantin ALDE DA
51. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
52. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
53. Gheorghe Florin PSD DA
54. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
55. Gireadă Dumitru-Verginel PNL DA
56. Gliga Vasile Ghiorghe PSD DA
57. Grecea Maria PNL DA
58. Gudu Vasile PNL DA
59. Guran Virgil PNL DA
60. Gvozdenovici Slavomir Minoritati DA
61. Harbuz Liviu PSD DA
62. Horga Vasile PNL NU
63. Iacoban Sorin-Avram PSD DA
64. Ialomițianu Gheorghe PNL DA
65. Iane Ovidiu-Cristian PSD DA
66. Ibram Iusein Minoritati DA
67. Intotero Natalia-Elena PSD DA
68. Iordache Florin PSD DA
69. Irimie Vicențiu-Mircea ALDE DA
70. Itu Cornel PSD DA
71. Kereskényi Gábor UDMR DA
72. Khraibani Camelia PSD DA
73. Laza-Matiuța Liviu PNL DA
74. Marcu Viorica PNL DA
75. Marica Petru-Sorin PSD DA
76. Marin Gheorghe PSD DA
77. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
78. Mihai Aurelian PNL DA
79. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD DA
80. Mincă Liliana PSD DA
81. Mircovici Niculae Minoritati DA
82. Moldovan Ioan ALDE DA
83. Munteanu Ioan PSD DA
84. Nassar Rodica PSD DA
85. Negruț Cornelia ALDE DA
86. Nica Nicolae-Ciprian PSD DA
87. Nichita Cristina PSD DA
88. Nicolae Florian PNL DA
89. Nistor Laurențiu PSD DA
90. Niță Emil PSD DA
91. Nosa Iuliu PSD DA
92. Oltean Ioan PNL DA
93. Palăr Ionel PNL DA
94. Pambuccian Varujan Minoritati DA
95. Pană Adriana-Doina PSD DA
96. Pardău Dumitru PNL DA
97. Paul Maria-Andreea PNL DA
98. Pâslaru Florin-Costin PSD DA
99. Peia Ninel PSD DA
100. Petric Octavian PSD DA
101. Podașcă Gabriela-Maria PSD DA
102. Popa Octavian-Marius PNL DA
103. Pușcaș Iacob PSD DA
104. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL DA
105. Rățoi Neculai PSD DA
106. Reuer Elena-Ramona PNL DA
107. Roșca Lucreția PSD DA
108. Săpunaru Nini PNL DA
109. Scarlat George PNL DA
110. Seres Dénes UDMR DA
111. Smarandache Miron Alexandru PSD DA
112. Stan Ioan PSD DA
113. Stan Ion PSD DA
114. Stativă Irinel Ioan PSD DA
115. Stănescu Alexandru PSD DA
116. Stragea Sorin Constantin PSD DA
117. Sturzu Mihai-Răzvan PSD DA
118. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
119. Șoptică Costel PNL DA
120. Ștefan Viorel PSD DA
121. Toader Mircea-Nicu PNL DA
122. Tocuț Dan-Laurențiu ALDE DA
123. Traicu Rodin PSD DA
124. Tudorache Daniel PSD DA
125. Tudorie Violeta PSD DA
126. Tușa Adriana Diana PNL DA
127. Țîmpău Radu Bogdan PNL DA
128. Udriște Gheorghe PNL DA
129. Urcan Ionaș-Florin PNL DA
130. Uricec Eugen Constantin PSD DA
131. Vainer Aurel Minoritati DA
132. Varga Vasile PNL DA
133. Vladu Iulian PNL DA
134. Vlase Petru Gabriel PSD DA
135. Voicu Mihai Alexandru PNL DA
136. Weber Mihai PSD DA
137. Zaharcu Neviser PSD DA
138. Zgonea Valeriu Ștefan PSD DA
139. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București vineri, 15 decembrie 2017, 6:34
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro