Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 11.11.2015 > 11:30 Versiunea pentru printare
Miercuri, 11 noiembrie 2015, ora 11:30

Poziție pe
ordinea de zi:
6
Subiect vot: amr. 2
PL 693/2015 pentru înființarea, organizarea și funcționarea Agenției Naționale de Administrare a Bunurilor Sechestrate și pentru modificarea și completarea unor acte normative
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PDL ND UDMR Minoritati ALDE UNPR Neafil.
- prezenți:139 61 48 - 3 8 9 7 - 3
- voturi pentru (DA):137 60 47 - 3 8 9 7 - 3
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - - -
- nu au votat:2 1 1 - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adăscăliței Constantin PSD DA
2. Alexe Costel PNL DA
3. Amet Varol Minoritati DA
4. Ardeleanu Sanda-Maria PNL DA
5. Axente Ioan PSD DA
6. Baltă Mihai PSD DA
7. Băișanu Ștefan-Alexandru PNL DA
8. Bălan Ion PSD DA
9. Benga Ioan PSD DA
10. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
11. Boghicevici Claudia PNL DA
12. Bónis István UDMR DA
13. Buican Cristian PNL DA
14. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
15. Canacheu Costică PNL DA
16. Călin Ion PSD DA
17. Căprar Dorel-Gheorghe PSD DA
18. Cernea Remus-Florinel - DA
19. Cherecheș Florica PNL DA
20. Chirteș Ioan-Cristian PNL DA
21. Chirvăsuță Laurențiu PSD DA
22. Ciobanu Liliana ND DA
23. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
24. Ciuhodaru Tudor PSD DA
25. Ciurariu Florin PNL DA
26. Cocei Erland PNL DA
27. Costin Gheorghe PNL DA
28. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL DA
29. Cristea Victor PSD DA
30. Cupă Ion ALDE DA
31. Cupșa Ioan PNL DA
32. Dalca Ștefan-Petru PSD DA
33. Dascălu Constantin PNL DA
34. Deaconu Mihai ND DA
35. Delureanu Virgil PSD DA
36. Diaconu Adrian-Nicolae PSD DA
37. Dima Toader PSD DA
38. Dîrzu Ioan PSD DA
39. Doboș Anton PNL DA
40. Dobre Victor Paul PNL DA
41. Dobrinescu Traian PNL DA
42. Dragomir Gheorghe PNL DA
43. Dragomir Maria - DA
44. Drăgușanu Vasile-Cătălin ALDE DA
45. Dumitru Ioana-Jenica PSD DA
46. Eparu Ion PSD DA
47. Erdei Dolóczki István UDMR DA
48. Fejér László-Ődőn UDMR DA
49. Firczak Gheorghe Minoritati DA
50. Frăticiu Gheorghe PSD DA
51. Galan Constantin ALDE DA
52. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
53. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
54. Gheorghe Florin PSD DA
55. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
56. Gireadă Dumitru-Verginel PNL DA
57. Grama Horia PSD DA
58. Grecea Maria PNL DA
59. Gudu Vasile PNL DA
60. Guran Virgil PNL DA
61. Hărău Eleonora-Carmen PNL DA
62. Horga Vasile PNL DA
63. Iacoban Sorin-Avram PSD DA
64. Ialomițianu Gheorghe PNL DA
65. Iane Ovidiu-Cristian PSD DA
66. Ibram Iusein Minoritati DA
67. Intotero Natalia-Elena PSD DA
68. Irimie Vicențiu-Mircea ALDE DA
69. Itu Cornel PSD DA
70. Kerekes Károly UDMR DA
71. Kereskényi Gábor UDMR DA
72. Khraibani Camelia PSD DA
73. Laza-Matiuța Liviu PNL DA
74. Manea Victor-Gheorghe PNL DA
75. Marcu Viorica PNL DA
76. Marica Petru-Sorin PSD DA
77. Marin Gheorghe PSD DA
78. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
79. Melinte Ion PSD DA
80. Mihai Aurelian PNL DA
81. Mincă Liliana PSD DA
82. Mircovici Niculae Minoritati DA
83. Moldovan Ioan ALDE DA
84. Molnar Zsolt UDMR DA
85. Movilă Petru - DA
86. Munteanu Ioan PSD DA
87. Nassar Rodica PSD DA
88. Necula Cosmin PSD DA
89. Negruț Cornelia ALDE DA
90. Nica Nicolae-Ciprian PSD DA
91. Nichita Cristina PSD DA
92. Nicolae Florian PNL DA
93. Niculescu Dumitru PSD DA
94. Nistor Laurențiu PSD DA
95. Nosa Iuliu PSD DA
96. Oltean Ioan PNL DA
97. Orban Ludovic PNL DA
98. Pambuccian Varujan Minoritati DA
99. Pană Adriana-Doina PSD DA
100. Pardău Dumitru PNL DA
101. Pâslaru Florin-Costin PSD DA
102. Peia Ninel PSD DA
103. Podașcă Gabriela-Maria PSD DA
104. Popa Octavian-Marius PNL DA
105. Pușcaș Iacob PSD DA
106. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL DA
107. Rățoi Neculai PSD DA
108. Reuer Elena-Ramona PNL DA
109. Roman Ioan Sorin PSD -
110. Rotaru Răzvan ND DA
111. Sefer Cristian-George PSD DA
112. Seres Dénes UDMR DA
113. Simedru Dan Coriolan PNL DA
114. Smarandache Miron Alexandru PSD DA
115. Stan Ioan PSD DA
116. Stan Ion PSD DA
117. Stragea Sorin Constantin PSD DA
118. Sturzu Mihai-Răzvan PSD DA
119. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
120. Surugiu Iulian-Radu PNL DA
121. Șoptică Costel PNL DA
122. Ștefan Viorel PSD DA
123. Toader Mircea-Nicu PNL DA
124. Tocuț Dan-Laurențiu ALDE DA
125. Tudorache Daniel PSD DA
126. Tudorie Violeta PSD DA
127. Tușa Adriana Diana PNL -
128. Țigăeru Roșca Laurențiu PSD DA
129. Țîmpău Radu Bogdan PNL DA
130. Udriște Gheorghe PNL DA
131. Urcan Ionaș-Florin PNL DA
132. Uricec Eugen Constantin PSD DA
133. Vainer Aurel Minoritati DA
134. Varga Vasile PNL DA
135. Vladu Iulian PNL DA
136. Voicu Mihai Alexandru PNL DA
137. Zaharcu Neviser PSD DA
138. Zgonea Valeriu Ștefan PSD DA
139. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București duminică, 17 decembrie 2017, 6:21
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro